"Met thomasson, cruz én mij zit de kuip altijd vol." igor korneev in de VI van 9 september 1998. "We zullen het nooit weten." "Ik moest ook wennen aan de kilheid van de Arena. Bij de oprit staat een slagboom. Daar moest ik mij eerst in de intercom melden en vernemen waar ik mocht parkeren. Voor de veiligheid zijn er elektronische sleutels, bieb, bieb, bieb, en dat vier deuren lang. De Arena heeft veel weg van zo'n modern Californisch wooncomplex voor yuppies. Brrr." Ex-Ajacied John O 'Brien in de VI van 14 oktober 1998. "Maar Jij komt er tenminste nog in, John." "De trainer zei dat ik er in het tweede met mijn pet naar gooide. Maar ik speelde juist goed en de trainer was er niet. Als de trainer had gezegd dat-ie me lelijk vindt en dat ik stink, dan had ik het kunnen begrijpen." Een verbolgen pablo sanchez in de Telegraaf van 3 november 1998 nadat hij had vernomen dat hij, samen met picun en kornejev, niet meer welkom was bij feyenoord. "Ja wacht 'ns even, beste pablo, als don leo die criteria gaat hanteren, houdt ie niemand meer over." "Geen idee, misschien wel allemaal. Alleen niet tegelijkertijd." KREEFTACHTIG.... PIT MOET UIT DESKYPOX KOMEN stilte SENoe-FTEf* onderzoek nicole edelenbos in de VI van 4 november 1998 in antwoord op de vraag "Hoeveel clubs denkt u in totaal te doen?" 'Waf moet je daar nou op zeggen?" "Wij doen zaken. En het middel daartoe is sport. Als dat beter lukt met Ajax dan is het Ajax." Willy van de kerkhof in het Haarlems Dagblad van 14 november 1998 over zijn broertje rené en hemzelf. "Als jullie het maar uit je hoofd laten. "Om hooligans te weren moeten tijdens het voetbaltoernooi Euro-2000 aan de Nederlandse buitengrenzen opnieuw douanecontroles worden ingesteld." Minister bram peper (wie anders) in het Haarlems Dagblad van 24 november 1998. "En hiermee stijgt de voetbalsupporter met stip in de top 10 der criminelen, de illegaal, drugssmokkelaar en mensenhandelaar ver achter zich latend." "Er komt een groot behoeften-onderzoek onder de leden en het minste dat wij kunnen doen is de resultaten daarvan goed bestuderen." Frank Woreel, de per 1 november 1998 in dienst getreden manager van de Ajax-supporters- vereniging, in Ajax-Life nr. 5 van oktober 1998. "Een smerige klus om mee te beginnen als manager". y Ma*. A £vveoy- JStPe-n°<ë)!lg>qE«EtTjg^_''X> 28

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 30