Alexander dalla croce - Alex, Negli anni pui belli del la vita. Perche vitima di una bruta tragedia. Per noi incredibile. Ripola in pace. Bassie Alex, We shall never 4-get u Rust in peace Sander and the hole North-Side De allerlaatste ronde Wat wij toen niet weten konden Was die allerlaatste wedstrijd Met die allereerste vlag Met dat allerlaatste doelpunt En die allerlaatste lach Maar het allerbelangrijkste was Het samen zijn die dag F-Side, Sfeerteam, DAS Beste Alex, Jij was geboren op 1 februari 1976 en stierf op 17 november 1998. Er is in die tijd veel ge beurd, waar twee van ons drieén slechts een klein deel van hebben mogen meemaken. Maar die paar jaren waren dan ook wel heel intens. Weet je nog ouwe, voetballen op het pleintje h Noord bij die kleine en dan natuurlijk niet te vergeten die tijd bij Ajax. Want maandag had je het al niet meer over de zondag gespeelde wedstrijd, nee, je keek weer uit naar de volgende wed strijd. En zo had je altijd wat om te praten, maar dat was voor jou toch al geen probleem. Je kon echt uren aan de telefoon hangen en dan ging het natuir lijk niet alleen over voetbal. Nee, jij was er altijd voor ieder een en probeerde problemen voor anderen op te lossen, zo was jij. Alexander Dalla Croce een echte vriend we zullen je missen Remy - Jacob -Jeffrey Onze vriend Alex Alex, Hoe lang kenden we ekaar nu al, 13, 14 jaar? We deden alles samen. Jij en ik waren een onafscheidelijk duo. Van af de eerste kJas van de basis -school. We waren eigenlijk altijd bij elkaar. Overal zag je die twee kleine mannetjes. Samen fikkie stoken. Jij was altijd het pyromaantje van de buurt; waar vuur was, was jij ook. Eieren jatten in de bouw en op bus 34 smijten. Tot die ouwe van dagen kwamen schreeuwen "k roep de politie hoor". Jij: "bel maar". Ik: "we wachten wel". Uren hebben we op het dakkie gelegen tot we moesten eten. Samen voetballen op straat en op het schoolplelntje. Dat we over het hek moesten klimmen en jij allebei je polsen brak omdat je met je broek aan het hek bleef hangen. En weet je nog, ons eigen zwemcluppie op woensdag middag. Altijd lachen. Wij voor het eerst naar AJAX op 16 december 1990. Ajax- Excelsicr 5-0, met het laatste doelpunt van John van t Schip. Wat een doelpunt, hè ouwe. Dat we de UEFA-Cup wonnen in '92 dat was te gek, hè. Jij naar Torino uit in je eentje. Je had op alle moge lijke manieren geld bij elkaar gesprokkeld voor die wed strijd en mij lukte dat niet. Wat een thriller was het irv het Olympisch, hè. 13 Mei 1992, ik zal het nooit verge ten. Onze eerste Europese uitwedstrijd Parma-Ajax. De bus was te lang, wat hebben we daar achteraf nog over gelachen. Triëst was ook te gek. Udinese-Ajax niet zo lang geleden, jij met je vuur werk door het vak heen rennen, gek van blijdschap. Parijs, ik kwam binnen en jij niet Je was wel jaloers maar liet het niet blijken. Dit jaar voor het eerst samen op vakantie en ruzie gehad omdat jij het over een aantal dingen niet eens was. Daarna heb k geprobeerd om het goed te maken met je, maar jij was te koppig. Ik zal je missen, dao bambi no. We love you Ajax, we do! Jeffrey leeft niet meer. Slachtoffer van zinloos geweld. We zijn diep geschokt en verslagen. Arjan, Wouter, Elise M Klaas van den Herik Gerda Kloosterziel ALEX Kleine grote vriend. Nooit meer die lach. Nooit meer samen stappen, Nooit meer samen naar Ajax. Rust zacht. Hoorn: Johan, Marvin, Oscar, Pieter Zaandam: Ruby, Dave, Dennis Niels, Jeröeh, Ruud Alphen aan den Rijn: Gufdo Nunspeet: Dennis A Esther Texel: Richard Brigitte Purmerend; Peek Kleine, dappere Jj. Alex Rust in vrede Je Ajax-vrienden: Manoio Rob Tiemo Tinke Tony 11 f'T ALEX (ITALIAAN) ,v;| Nooit meer jouw stevige handdruk. We zullen je missen. At Amsterdam: Kenneth, Ronald, Ruud, Kees, Bassie, Mimoen, Michel, Jeroen, Lennard, Patrick, Ramon, Diana, Gerard en Barry TZ Lieve ALEX bent in mijn hart Marei en Dani Opnieuw is ons een echte Ajacied ontvallen Ciao, Alex Fanzine De Ajax Ster Vandaag wordt onze vriend begraven AIJSX DALLA CROCE Ajax zal «onder jou nooit meer hetzelfde zijn. Marlon Joep Maarten Jooat Jouw A]ai hart klopt voMÏ ln onz» karton... Jeffrey Jacob Üj Remy 18

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 18