in de fanshop hebben aangeschaft. Nogmaals: schande. Groeten, Kallie. Hieronder de reactie van de schrijvers: Wij zijn verbaasd over de steun die Gorré van jou ontvangt. Toen hij nog voor 'die club' speelde was iedereen fel tegen hem (mogen wij toch aannemen!!!). Ook herinneren wij ons de wedstrijden van Ajax tegen Groningen in de periode dat Gorré voor deze club actief was. Als ook maar een minimaal gedeelte van de verwensingen aan zijn adres uit deze tijd werkelijkheid waren geworden had deze discussie nooit plaats kunnen vinden. Gezien deze geschiedenis vinden wij het uitermate vreemd dat Gorré nu opeens door Ajax supporters wordt goedgekeurd en zelfs toegezongen. In de carrière van Cruijff is inderdaad een inktzwarte pagina opgenomen het schiet ons echter volledig in het verkeerde keelgat om dan maar meteen de vergelijking met Gorré te maken. Gorré is misschien wel topscorer van de Amstel cup geworden maar de vraag is of je hier grote waarde aan moet hechten. Ajax heeft in dit toernooi een makkelijke loting gehad en Gorré scoorde 4 van zijn doelpunten tegen een onthutsend zwak MVV. Gorré een tevreden bankzitter? Hij mag dan ook blij zijn dat hij er zit!!!! De goal die hij scoorde tegen Olympiakos was mooi maar je hoort niemand over het feit dat hij de gehele wedstrijd overal een stap te laat was en dat zijn balcontacten allemaal net even te lang duurden! Wat ons betreft kun je dit niet goed maken met één doelpunt ook al was het een mooie goal. En inderdaadwij juichen niet wanneer een f!~*Ader een doelpunt scoort!!!!!!! Aan alle mannelijke Ajacieden, Al een tijdje ga ik naar Ajax. Eerst vak "F" en "M" in De Meer en nu op de F-Side in dit nepstadion. Ik ben een meisje en ik heb een vraag aan jullie. WAAR ZIJN DE ECHTE MANNEN GEBLEVEN? De mannen uit de goeie ouwe tijd die opkwamen voor zichzelf en anderen. De mannen die het niet pikten dat ze of een gabber een stadionverbod kregen. De mannen die infiltraties van politie in de supportersgroep nooit zouden pikken. De mannen die tegen het bestuur protesteerden. De mannen die het niet pikten overal gefilmd, gefotografeerd en gevolgd te worden .De mannen die geen politiestaat in een stadion zouden toestaan. Zijn jullie soms bang voor een stadionverbod of zo? Ik weet niet of jullie het al doorhebben, maar dit stadion is niet van ons. Het is van het bestuur o.l.v. van Praag en van Michiel Menting. Laatstgenoemde is onze echte eigen veiligheidscoördinator op de loonlijst bij Ajax. Niet te verwarren met de supporters begeleiding vanuit de politie zelf je weet wel, Bromsnor, Rob en consorten NEE, want Ajax vond dat niet genoeg en zette dus dit eigen mannetje in (op grond van wat eigenlijk, want sinds het staafincident heeft iedereen zich in en rond ons stadion toch wel zeer rustig gehouden). En hij zorgt hoogstpersoonlijk o.a. voor het hoge percentage stadionverboden van de laatste tijd. Dat doet hij door bijvoorbeeld op de videobanden van Ajax-psv in de kuip of zelfs nog bij Beverwijk Ajax-supporters te identificeren.Onderschat deze man dus niet. Hij is zeer fanatiek en zal doorgaan tot de F-Side leeg is of alleen nog maar bestaat uit gehoorzame en met Van Praag meezwammende leeghoofden (bobo 's dus). Nu is het nog het veld op in de kuip en je krijgt een stadionverbod. Straks lig je er al uit als je een sigaretje opsteekt of twee keer met je eigen kaart naar binnengaat (is al gebeurd Want ja, de Arena-huisregels gelden natuurlijk alleen voor de F-Side (DISCRIMINATIE Zelfs als je de broer van een beroemde Ajax-speler bent en je zit bij ons, word je niet gespaard en eruit gegooid I En als Van Praag weer een keer voor de show STAAT (stadionverbod?!!) mee te zingen op de F-Side hoor je niemand meer klagen. WAT IS DAT VOOR BULLSHIT?! Jullie laten als en mak lammetje met je sollen! Word eens wakker!!! Dit wordt namelijk alleen maar erger! Menting en van Praag willen jullie niet! Buiten dat Menting dat zelf in Athene bij Olympiakos Piraeus - Ajax gezegd heeft (hij zei letterlijk "Ajax heeft jullie niet nodigen "Jullie zijn niet belangrijk voor Ajax"), blijkt dat ook uit zijn steeds extremere handelingen. Weten jullie al dat we tijdens Ajax-psv op de F-Side hermetisch opgesloten zaten? Niemand kon er in, maar er dus ook niet uit. Leuk voor als er brand is of zo. Ik dacht dat juist vanwege die brandveiligheid we niet mochten staan op ons vak?). En zo'n eng neonazi-achtig figuurtje heeft hier dus een vinger in de pap. Als hij beslist dan je eruit moet, gebeurt dat. Dit soort domme, enge, machtsmisbruikende en fanatieke mensen doet mij toch sterk aan '40-'45 denken. Kom eens in actie mannen! Unite! Met zijn allen staan we sterk. Als we nu niets doen is het straks te laat, want Menting en Van Praag gaan door en willen ons eruit. Ik ben inderdaad "maar" een meisje, maar zoals ik het nu zie zitten er al een tijdje alleen meisjes op de F- Side. PS Je begrijpt dat ik anoniem blijf, want voor dat je het weet heb je een inval en wordt je gebombardeerd tot leidster van die fictieve Ajax-maffia. Wie is trouwens die schele Harry die nooit mooie meiden op de F-Side ziet? Pearle, Pearle, Pearle! 16

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 16