YdO "WHAT? 54#! "Bij de vijanden hebben we Ajax alleen vermeld bij de clubs waar het echt vijanden zijn. Voor het overige is het bekend dat Ajax door alle clubs wordt gehaat. Niet alleen vanwege de arrogantie die deze club uitstraalt, maar ook door het feit dat maar weinig "side's" in het verleden iets hebben kunnen uitrichten tegen de F-Side." Een toelichting op een overzicht van vijandelijke en bevriende side's uit het artikel "Side's of Holland" in het prima FC Twente fanzine "StadionNieuws" (jaargang 3, uitgave 1)- "Helemaal mee eens! Hoe was het ook alweerNo one likes us, we don't care!" "Hij staat algemeen bekend in Nederland, maar zeker in rotterdam en omstreken, als de verslaggever van Studio Sport, die als Ajax een wedstrijd gewonnen heeft, samen met Annette van Trigt klaarkomt en als feyenoord weer een wedstrijd heeft verloren om zichtbaar genietend te gaan lachen, alsof Tom Egberts zojuist een goede mop heeft verteld." Het feyenoord-kleuterzine "lunatic news" over Mart Smeets. "En wij ons maar afvragen waarom Annette en Mart er de laatste jaren zo vermoeid uitzagen en Mart desondanks toch maar steeds bleef lachen, ondanks dat we Tom nog nooit op een goede mop konden betrappen." "De noodklok hoeft nog niet geluid te worden, want de sponsors staan nog steeds achter ons beleid." RKC-voorzitter Jan Snoeren in de Voetbal International (VI) van 23 september 1998 over de allerlaatste plaats op de ranglijst in de Eredivisie en de positie van trainer Peter Boeve. Dus in Waalwijk bepalen de sponsors het beleid? Als dat echt zo is, laat ze dan maar weer snel terugkeren naar de amateurs. Dat scheelt diezelfde sponsors dan een hoop centen." "Hiervoor ben ik deze zomer naar feyenoord gekomen." jon dahl thomasson in een euforistische stemming in de VI van 23 september 1998 na de gewonnen uitwedstrijd tegen Stuttgart. "Dan kun je nu wel weer weg." "Blankenstein is ook geen tegenstander van shirtreclame voor scheidsrechters." De rubriek "Kwestie" in de VI van 23 september 1998. "Daar moet inderdaad een markt voor zijn. We zien het al voor ons: Luinge met een "Blijf van mijn lijf-huis" op buikhoogte, v.d. Ende met "Home pizza" op zijn romp, Wegereef met de "Gay-krant" op z'n borst(je) en Jol tweezijdig bedrukt met de "groentenboer van om de hoek" en een of andere louche bookmaker." "Er kwam geen enkele bal aan. Geen speler haalde het normale niveau." Commentaar van leo beenhakker op 30 september na de 0-3 nederlaag tegen stuttgart. "Fout, leo. Het probleem was juist dat iedere speler wèl zijn normale niveau haalde. Gelukkig stelt dit niveau niet al te veel voor." "Dan vinden ze Van Praag weer een klootzak, Van Praag met zijn stadionverboden. De ene helft van mij zegt dat ik moet stoppen, maar de andere helft zegt dat ze mij niet klein krijgen." Michael van Praag in het Algemeen Dagblad van 30 september 1998 over een deel van de F-Side "Oh nee? i "Als het aan de KNVB ligt, wordt het komend jaar mogelijk om op grote schaal supporters te weren bij wedstrijden. Clubs waarvan de fans zich 36

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 36