Alle* 5jbfkb, Kort nieuws &UKKE.Ü UKKF DÖO Opvolger Michael van Praag bekend Wie wordt de opvolger van Michael van Praag? Zoals bekend zal er na de viering van het eeuwfeest in het jaar 2000 een wisseling van de wacht plaatsvinden. De opvolger wordt momenteel klaargestoomd voor het grote werk en zal wellicht de eerste betaalde voorzitter van Ajax worden. Henny Henrichs is 43 jaar, Ajacied sinds 1964 en is al tien jaar bestuurslid met als portefeuille "Technische Zaken". Wij hopen dat Henny net zo behulpzaam autobanden kan verwisselen als zijn voorganger deed in zijn begin periode voor het F-Side honk. Sfeerteam Het sfeerteam heeft zichzelf opgeheven nadat er met Ajax niet tot overeenstemming kon worden gekomen over de plannen voor dit seizoen. Het sfeerteam stond een nog professionelere aanpak voor ogen, maar hieraan hing natuurlijk wel een prijskaartje. Op een budgetaanvraag en bijbehorend financieringsvoorstel is door Ajax min of meer afwijzend gereageerd. Sterker nog, Ajax denkt met het oprichten van een nieuw sfeerteam (dit zou het zoveelste team zijn), tot een nog beter resultaat te komen. Het oude sfeerteam, inclusief de supportersvereniging, heeft hierop de pijp aan Maarten (nee, niet aan Oldenhof) gegeven en heeft zichzelf uit protest opgeheven. Of dit daadwerkelijk het einde betekent van het sfeerteam is nog niet duidelijk. Nieuwe seizoenkaart Het blijft kennelijk lastig om seizoenkaarten foutloos de deur uit te krijgen. Ook dit jaar zijn er weer de meest vreemde fouten ontstaan. Soms zijn seizoenkaarten te laat of raken ze zoek, waardoor het onmogelijk is om kaarten voor de JC-schaal te kopen. Soms ontbreekt de uitkaart of is het vaknummer verkeerd. Soms zijn de ingeleverde haarscherpe pasfoto's niet goed genoeg en mag je nogmaals, op eigen kosten, naar de fotograaf. Dieptepunt is het toezenden van seizoenkaarten met andermans hoofd erop. Het lijkt erop alsof er met de pasfoto's wordt gekwartet. Wordt het niet eens tijd dat de Algemeen Directeur Maarten Oldenhof zich eens wat meer gaat bemoeien met zijn interne organisatie en wat minder met televisierechten, merchandising en superliga's? ME'ers worden uitgerust met camera's Teneinde een beter overzicht te houden in rellerige situaties zal de ME te paard binnenkort worden uitgerust met een camera op de helm. Uiteraard heeft de Belgische politie hier een geheel eigen variant op bedacht. Ccnnnwo W»«rN 36

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 36