Eerste melding Onderwerp Stand van zaken supportersvereniging heeft na bestudering van de klachten ervan af gezien om een officiële klacht bij de raadskamer van Bochum, de ombudsman of welke instantie dan ook in te dienen. Afvoeren! DAS nr. 14, biz. 33, 4e alinea DAS nr. 14, biz. 34, 1e alinea Het door Ajax samen met MOJO-concerts aanpakken van de handel in "zwarte" kaarten door Cupido De uitgave van een "gastkaart" door AjaxDeze kaart kan wor den gebruikt als je bijvoor beeld iemand uit het buiten land op bezoek krijgt die je een keer naar Ajax wil meenemen Tot op heden hebben we hier niets meer van vernomen Tot op heden hebben we hier niet meer van vernomen. Wèl adverteert feyenoord inmiddels met zo'n kaart Notulen bijeen komst Ajax/F-Side op 4-2-1998 (niet in DAS gepubliceerd) 1Het door Michael van Praag ais KNVB-bestuurslid on dernemen van actie tegen: a. de huidige combi-regeling b. het vaak onnodige politie optreden 2. De te hoge parkeerprijzen rond de Arena 3. Het aanpakken van SENS- verkooppunten waar je je clubcard inlevert, vervolgens geen kaartje krijgt met de me dedeling "Het is uitverkocht" en dan verderop een kaartje voor een woekerprijs aange boden krijgen waarop je eigen clubcardnummer staat 1a. Tot op heden niets meer van vernomen. Tijdens het kort geding tegen de PCC verzet de KNVB (dus automatisch ook Michael van Praag) zich tegen het opheffen van de huidige combi-regeling 1 b. Tot op heden niets over vernomen 2. Volgens Van Praag is de gemeente Amsterdam hier verantwoordelijk voor. Hierover wordt door Ajax overleg met de gemeente over gevoerd. Tot op heden hebben we hier niets meer over vernomen 3. Van Praag zei dit te geloven en hiertegen te gaan optreden. Tot op heden hier niets meer van vernomen DAS nr. 15, biz. 13, kop "Recla me-golf in aan tocht?" DAS nr. 16, biz. nr. 32 (De klacht was op 8-4-1998 ingediend) Het door Ajax verstrekken van adresgegevens van seizoen kaarthouders aan derden voor commerciële doeleinden Klacht tegen politieoptreden na FC Twente-Ajax Op 2 april 1998 heeft Ronald Pieloor hierover een fax verzonden aan Maarten Oldenhof. Hierin verzocht hij om supporters de mogelijkheid te geven om kenbaar te maken of zij bezwaar hebben over deze "derden- verstrekking" en zolang dit niet heeft plaatsgevonden, maatregelen te treffen om verdere verspreiding te voorkomen. Ook is (wederom) gevraagd aan welke instanties Ajax sinds april '96 persoonsgegevens van hem (en dus ook andere Ajax-supporters) heeft verstrekt. Tot op heden heeft Oldenhof nog niet hierop gereageerd. Waarschijnlijk heeft hij het te druk met zijn rotterdamse belangen Zoals verwacht concludeerde de Enschedese politie dat er niets op het eigen optreden valt aan te merken. Beelden van de lokale omroep Tele 8 zouden dit ondersteunen. Omdat ook wij benieuwd zijn wat er dan wel op deze band zou staan, is een kopie door ons opgevraagd bij Tele 8. Er zal een vervolgklacht worden ingediend bij de Nationale Ombudsman 35

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 35