-jsj- V f naar Moskou afreisde en probleemloos door de douane kwam. Nu zijn ze voor iedereen te koop en heten ze datacards. Wat ontbreekt er in de catalogus van Postorderbedrijf Ajax? 1. leder zichzelf respecterend postorderbedrijf heeft zo'n massagestaaf die je tegen je wang kan houden, alleen Ajax niet. Wat is er mis met model 'Champy' (let op het fraai vormgegeven helmpje). 2. Heel leuk zo'n Ajax camera, maar waar is de Ajax-telelens voor echt haarscherpe foto's? 3. Brandblussers en schoonmaakmiddellen. 4. Waar is het Ajax-mens-erger-je-niet, Ajax-halma en het Ajax-ganzenbord voor de lange winteravonden? Ajax- feyenoord subbuteo, met of zonder supporters? Blaasvoetbal? Mijn grootste ergernis zijn echter al die Nederlandse woorden in de catalogus. Wanneer gaan we nou eens gewoon Engels praten? Benno. Onderstaand bericht troffen wij aan op de F-Side Mailinglist (Internet). Wij vonden de strekking dermate belangrijk dat wij de brief in zijn geheel hebben overgenomen (red.). Hierbij wil ik de aandacht vragen voor de afhandeling van de restitutie van kaarten welke Ajax-supporters hebben aangeschaft voor het AMSTERDAM-TOURNAMENT! Zelf heb ik zodra de verkoop begon voor beide dagen kaarten gekocht. Kaarten voor mezelf, mijn vriendin en twee vrienden, dus in totaal acht kaarten (f 272,00). Half juni werd bekend dat het toernooi niet doorging en heeft de persvoorlichter van Ajax aangegeven dat de kaarten op de Ajax-administratie ingeleverd konden worden ter afhandeling van de restitutie. Dit heb ik dus onmiddelijk gedaan! Inmiddels is het 4 augustus 1998 en is de restitutie nog niet verricht. Diverse medewerkers geven onderstaand commentaar: - we zijn geen partij in deze, we bemiddelen alleen maar ten behoeve van jullie - we kunnen geen contact meer krijgen met de Engelse organisatie - we zijn er mee bezig - we weten nog niet wie er gaat betalen - Inmiddels is het vervangende toernooi begonnen en verwacht ik binnenkort bericht dat "de organisatie verlies heeft geleden" of "failliet is" en dat restitutie niet plaats zal vinden. Hierbij dan ook de oproep aan mede-gedupeerden om contact met me op te nemen om samen een sterk signaal uit te doen gaan naar Ajax! Hierbij denk ik aan: aansprakelijkheidstelling wegens de door hun gedane toezegging tot restitutie - aansprakelijkheidstelling wegens wanprestatie van Ajax tijdens bemiddeling - acties door bijvoorbeeld een 'bezetting van de Ajax-administratie" - gezamenlijk inhuren van wettelijke vertegenwoordiging Kortom, heb je kaarten van het Amsterdam-Tournament, al dan niet ingeleverd bij Ajax, of heb je informatie over de afhandeling hiervan, neem dan contact op met ondergetekende via e-mailbeek.rr@wxs.nl RenÈ. Geachte redactie, Even een vraagje: wanneer eindigd jullie zomerstop? De heren voetballers zijn alweer aan de bak hoor! Of hebben jullie misschien ook een zwaar WK achter de rug. Eigenlijk wil ik zo snel mogelijk weer genieten van dit fantastische blad!!!! EF.vak 429. Zoals je ziet zijn we er weer en hebben alle DAS-medewerkers genoten van een welverdiende vakantie. We gaan er het komende seizoen weer volop tegenaan. Graag willen wij de lezers bij deze oproepen om vooral weer ingezonden brieven te sturen. Namens de redactie alvast bedankt. 30

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 30