Winstsprong DAS Van het verdiende geld gaat de DAS-redactie een maand naar de Malediven. Alle supporters bedankt en tot augustus! De redactie Beste redactie, Waar waren al die vlaggen nou, gisteren bij de wedstrijd tegen Willem II? Wij hadden (met veel moeite) twee vlaggen mee naar binnen kunnen nemen maar toen we in het stadion kwamen, bleek dat er uiteindelijk zo'n 6 mensen een vlag (met stok) mee hadden genomen. Zijn jullie met zo weinig? Verder was het vuurwerk natuurlijk geweldig en ook de papiersnippers hadden een mooi, sfeervol effect. De complimenten aan het sfeerteam!! Ga zo door!! Het was nog een hele klus om een vlag met stok mee naar binnen te nemen De jongedame aan wie ik mijn tas van de binnenkant moest laten zien begon al meteen over een bonnetje en dat ik de stok na de wedstrijd weer kon komen ophalen. Zelfs de politie kwam erbij om mijn stok te controleren. Ook de agent wist het niet en ging weer naar een andere (hogere) agent toe voor advies. Uiteindelijk zagen wij er onschuldig genoeg uit en mochten de vlaggen mee naar binnen. Alsof ik iemand z'n hersens in elkaar zou gaan slaan! Het is niet te hopen dat het elke wedstrijd zo moeizaam gaat. Ik heb afgelopen zondag wel met kippevel gestaan toen 75.000 mensen een minuut hun mond hielden. En toen dat nummer van Andre Hazes gedraaid werd, kreeg ik tranen in mijn ogen Het was prachtig. Nu in mei nog een keer feest. Tot dan...groetjes, Silvie. Geachte Ajax F-Side, Ik ben nu al een hele tijd lezer van de Ajax Ster, ondanks dat ik verder niks met de F-Side te maken heb. Ik vind gewoon de humor leuk en ik wil graag op de hoogte blijven van de ontwikkelingen op het gebied van Ajax. Nou las ik onlangs dat het weer toegestaan was om vlaggen mee te nemen naar de wedstrijd. Mijn zus en ik hadden dus gelijk twee vlaggen in elkaar geknutseld (met tentstokken) en we hadden de verwachting dat heel veel mensen dit zouden doen. Wat bleek, in het hele stadion waren maar een stuk of vijf vlaggen te tellen. Ik vind dit zeer teleurstellend zeker als ik op de F-Side maar EEN vlag kan ontdekken (die jongen die dan ook tien keer op het scherm is geweest). Ik weet niet of dit zo blijft, maar ik verwacht toch dat er een heleboel vlaggen bij komen in de komende perioden En dan nu het fenomeen SJAALTJES. Hier is al een heleboel over geschreven en gezegd en het kwam steeds op één ding neer ledereen vind het een schitterend gezicht als iedereen met zijn sjaaltje boven zijn hoofd staat. Nu was daar gisteren (tijdens Ajax-Willem II) meer dan eens de mogelijkheid toe Maar wat bleek, op de F-Side had veruit het grootste deel van het vak geen sjaaltje boven zijn hoofd. Ik vond dit zeer teleurstellend en ik hoop dat de mensen op de F-Side beseffen dat zij daar zitten om het initiatief te nemen. Dus kom op met die sjaaltjes en zorg dat iedereen straks in het stadion een sjaaltje mee heeft en dit naar behoren gebruikt. Bij de volgende wedstrijden, kijk maar eens naar rechtsboven, die twee mensen met die twee vlaggen. Zo zouden wij het willen en waarschijnlijk nog duizenden anderen. Robin, Vak 423. Naschrift redactie: Misschien is het bericht dat er weer vlaggen zijn toegestaan in de Arena niet tot iedereen doorgedrongen, maar het zal ongetwijfeld goed komenl AMSTERDAM ANP winst opgeleverd van 7 miljoen gulden. Het jaar daarvoor boek te de maatschappij nog een resultaat van 4,6 mil joen. DAS De groeiende behoefte aan hulp heeft in 1997 een De omzet steeg vorig jaar met bijna acht procent tot 125,2 mil joen. DAS ziet de toekomst we gens een verdere verzakelijking van de maatschappij, de terug tredende overheid en het gun stige economische klimaat in Nederland met vertrouwen te gemoet. 28

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 28