Beste DAS, De Meer is niet meer en daar kunnen wij maar moeilijk aan wennen. Daarnaast en misschien wel daardoor wordt het bij Ajax alsmaar gekker en gekker. Dat geldt voor het hele betaalde voetbal trouwens; voetbalstadions verdwijnen en theaters rijzen als paddestoelen uit de grond. Weg sfeer, weg gezelligheid. De F-Side is weer terug in de vakken achter de goal De sfeer zoals we die in de Meer kenden, is echter nog ver te zoeken We slapen in, we worden ingesust, we liggen te dutten. Lekker zitten op het stoeltje, vooral het bekkie dicht en doe vooral niet gek, anders slaan die Arena-boys dat bekkie dicht. Het Arena-theater maakt het er gewoon naar Nieuw stadion, nieuwe sponsors (zelfs filips'), Arena-cards, Champy, transfers van rond de 100 miljoen, een enkele Hollander in de basis, geen Amsterdammer meer te bekennen en nu dan de aandelen. Waarvan de laatste hèt middel is om de enige mensen die nog voor Ajax komen, uit dit theater te verbannen De enige mensen die nog voor Ajax komen, zitten/staan (ga a.u.b. toch allemaal staan) in de vakken 126 t/m 129. Nog even, want straks (zie Man. United) kunnen we het shaken, laat staan nog een seizoenkaart kopen. Dan zullen ook deze vakken worden omgebouwd tot ereloges en verdwijnen daarmee de laatste echte Ajax-supporters. Daarvoor in de plaats komen dan de klanten van de N V Ajacs (staat wat sjieker en levert dus meer op) en hoor je alleen nog het vallen van een enkele credit-card. Wordt wakker! Boycot de hele Arena-klotezooi, boycot de Ajax- supportersvereniging, wordt weer massaal lid van de Ajacied en ga staan, schreeuw, zing en vecht voor je club. Want ook dat is alweer een tijd geleden. Shalom, Martin. PS. Bijgaande foto is misschien een tip voor als de supporters zich vervelen deze zomer! Naschrift redactie: We kunnen het niet vaak genoeg zeggen: sfeer maak je met zijn allen! Zomertip: Spaar alle lege bierflesjes op en maak er een kunstwerk van op de campingl 27

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 27