Ook bij de huldiging op het terrein van de Meer hebben de supportersvereniging en het sfeerteam niet stilgezeten. Niet alleen werd er een groots vuurwerk aan de spelers aan geboden, uniek was toch wel het vak vooraan bij het podium, dat vrij werd gehouden voor alle supporters die naar Groningen waren geweest Op vertoon van het kaartje van Groningen kreeg men toegang tot dit vak. Minpuntje was wel dat zo'n dertig supporters, die door omstandigheden verlaat bij de Meer arriveerden, botweg de toegang werd ontzegd door de ME te paard. "Het is vol, wegwezen hier!" De politie weet toch altijd wel een manier om het op bepaalde momenten te verzieken. Dit keer lag het nu eens niet aan de supporters. Na de wedstrijd tegen Willem II hebben we kunnen zien wat het overleg met de Arena heeft opgeleverd Niet alleen kwamen er voor de wedstrijd duizenden rood-witte snippers naar beneden in het gehele stadion, maar er werd eindelijk een heus vuurwerk ontstoken. Na lang aandringen van het sfeerteam is dit er eindelijk ook gekomen Zeker voor herhaling vatbaar! Wat zijn de plannen voor het komende seizoen? Er komen 'emotiebussen' in de Arena te hangen, waarin alle supporters hun sfeer-ideeen kwijt kunnen. Het sfeerteam wil zeker verdergaan op de ingeslagen weg Ook hopen ze dat er meer toezeggingen die door Ajax zijn gedaan na worden gekomen, zodat ze weten waar ze aan toe zijn. Een keertje duidelijk nee zeggen door Ajax hoeft echt niet het einde van het sfeerteam te betekenen. Het sfeerteam is ervan overtuigd dat als er nog meer sfeer in de Arena wordt gebracht, de spelers niet zo snel meer voor het buitenland kiezen, omdat bijvoorbeeld in Italië en Spanje wel een voetbalsfeer heerst in de stadions Meer vlaggen (is ook weer toegestaan!), nog meer herrie, meer sjaaltjes (mag ook!), al dan niet compleet met vuurwerk. Het sfeerteam ziet de toekomst rooskleurig tegemoet! Het sfeerteam zoekt nog vrijwilligers, iets voor jou? Schrijf dan naar: Supportersvereniging Ajax t.a.v. Het Sfeerteam Postbus 22944 1100 DK Amsterdam 11

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 11