uitermate verdacht dat zich in een rij van 100 pissende Russen ook drie Ajacieden bevonden Zij werden eruit gepikt en mochten pas na betaling van 20 dollar cash hun plaats weer opzoeken Pozjalsta' De Dynamo-ruïne, zelfs het oude RKC-stadion was beter (foto Hans) De Ajax-supporters lieten zich helaas nauwelijks gelden. Kwam het door het hoge bobo-gehalte en door het grote aantal Russische Ajacieden? Feit is dat we zelden zo veel Ajax-supporters zo weinig hebben horen aanmoedigen, een dikke onvoldoende dus voor onszelf. In tegenstelling tot wat gebruikelijk is, werden niet alleen de bezoekende supporters na afloop vastgehouden, maar ook het grootste deel van de Russen! Vak voor vak werden de luidruchtige Spartak-fans vrijgelaten. Pas na vijf kwartier koukleumen was het de beurt aan de Ajacieden, waarbij de Ajax-bobo's tot hun ontzetting merkten dat zij op geen enkel privilege konden rekenen, ledereen moest netjes in de vneskou op zijn beurt wachten, één van de weinige voordelen van de Russische bureaucratie! Ondanks de nederlaag verlieten we juichend het stadion, nog een nachtje slapen en dan eindelijk naar huis We beloven hierbij plechtig nooit meer enige voet op Russische bodem te zetten, tenzij Ajax hier een Europa-cup finale gaat spelen. Boris, de mazzel en bekijk het maar met je zooitje. Een ontsnapte Aeroflot-maaltijd, één anoniem gebleven Rus in het stadion moest hier zowaar heel even om glimlachen (foto Hans) a ferry goet massaaage, tenk joe, bai 7

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 7