Can you hear the F-Side sing Nieuwe songs? Van supporter Marco ontvangen we de volgende ideeën voor nieuwe songs. Ze zijn betrekkelijk eenvoudig te zingen, de melodie is gebaseerd op het bekende "Rule Brittania". We are Ajax, So you hate us, the F-Side is our place, we couldn't give a toss, we shall never, never, never, F-Side will always, always, loose our face. be the boss. De volgende song is al voorzichtig geoefend door een kleine groep supporters en klinkt bijzonder goed, de melodie is van The Carpenters "Top of the world'. We're on the, top of the league just looking Down on the feyenoord And the only explanation I can find It's the fun that we found Since our Morten is around We're just standing on the top of the league Nieuwe songtekst voor Arveladze gezocht Zo langzamerhand begint de redactie zich zorgen te maken om de "Arveladze-song". Ook wij moeten toegeven dat deze song niet lekker "bekt" en al oefenen we nog tien seizoenen, het zal nooit echt massaal meegezongen worden. Wie verzint een nieuwe betere tekst op de bestaande melodie? Hier een nieuwe tekst op het bekende "O Johnny" (geïnspireerd door het pro-Bosman gezang in Enschede) Oh Oh Oh, Shota, maak een doelpunt voor mij alleen, Oh Shota, want voor mij ben je nummer 1 Scoor een goal, met je hoofd, of je voet Dan is mijn, hele dag, meteen goed Song "You are my sunshine" kan nóg beter Deze song begint er steeds beter in te komen, maar het kan nog beter. Grootste fout die gemaakt wordt is het idioot hoge zangtempo, dat wordt veroorzaakt door het te snel meeklappen. Het meeklappen (staan!) moet trouwens met de handen ver boven het hoofd. Als alle 4500 supporters op de F-Side hieraan mee zouden doen, moet dit een machtig gezicht zijn. You are my sunshine My only sunshine You make me happy When skies are grey You never noticed How much I love you Please don't take My Ajax away (erg langzaam, vooral de eerste woorden) (langzaam, moeilijk he?) (dit steeds langzamer zingen, ja ja dit is lastig) (erg langzaam, jullie kunnen het zeker weten Vlaggen In september 1996, zo'n 23 maanden geleden, hebben supporters gevraagd om toestemming voor het meebrengen van vlaggestokken (zie DAS nr. 1). Nog steeds is hierover geen besluit genomen, ambtelijke molens draaien soms traag. Van supporter Mark ontvingen we een vindingrijke oplossing. Volg onderstaande stappen en maak je eigen vlag. 1. Neem mee twee plastic vlaggen met de stokjes, een lange dun stokje en een rolletje tape 2. Verwijder de vlaggen, je houdt nu twee "stokken" over 3. Verbindt de twee stokken met het lange dunne stokje 4. Tape erover, bevestig een echte vlag er aan en zwaaien maar. 38

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 38