Who the fuck isHenkie de Homofiel? 1. Welke en wanneer wasje eerste wedstrijd van Ajax en waar om ging je hier naar toe? Ajax-feyenoord, ik geloof 1 november 1976, einduitslag was 6-0 en Ruud Geels scoorde er vijf, waaronder die mooie zwevende kopbal. Het kaartje was een verjaardagscadeau van mijn ouders. 2. Wat was jouw mooiste moment bij Ajax? Het winnen van de wereldbeker in Tokio in 1995 3. Wat was jouw vervelendste moment bij Ajax? De nederlaag in Rome tegen Juventus in de finale voor de Champions League in 1996. 4. Wat was jouw meest angstige moment bij Ajax? feyenoord uit in 1980. Op het plein voor het stadion werden we met een klein groepje achterna gezeten door een grote groep feyenoord-supporters. 5. Wat trekt je het meest aan om naar Ajax te gaan? Ik ben nu eenmaal verslaafd aan Ajax, daar kan ik ook niets aan doen. Ook al heb ik een kater van hier tot Tokio (zie vraag 2), ik moet naar Ajax toe. 6. Wat vind je de meest aantrekkelijke uitwedstrijd en waarom? Heerenveen uit, één van de weinige uitwedstrijden waar je vóór de wedstrijd nog lekker een biertje kunt drinken, en daarna zonder gezeik een gezellige wedstrijd kunt beleven. 7. Wat is jouw meest favoriete club na Ajax en waarom? KBV, een oude jeugdliefde. 8. Waarop ben je het meest trots bij Ajax? Het attractieve, aanvallende voetbal. 9. Waaraan erger je het meest bij Ajax? Alle bobo's en boeren. 10. Wat is jouw meest favoriete speler aller tijden en waarom? John Veldman, vanwege zijn atletisch vermogen, zijn techniek. Kortom: de meest complete voetballer. 11. Wat vind je het mooiste stadion waar je ooit bent geweest en waarom? Bemabeu-stadion in Madrid. Groot, mooi en indrukwekkend. 12. Wat vind je het lelijkste stadion waar je ooit bent geweest en waarom? De Goffert in Nijmegen. Lijkt me logisch waarom. 13. Aan welke club heb je het meest een hekel en waarom? psv. Allemaal sukkels. Ze kopen alleen maar spelers. Het zijn echte boeren. 14. Welke speler zou Ajax nu moeten kopen en waarom? Ronaldo. De beste voetballer en hij is lekker goedkoop. 15. Wat vind je het beste artikel of de beste rubriek uit DAS? Verslagen van uitwedstrijden in de Europacup. 16. Wat vind je het slechtste artikel of de slechtste rubriek uit DAS? Tot nu toe "Who the fuck is 24

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 24