UEFA-cup zijn er bij aanvang zelfs meer dan honderd clubs. Dat wordt een Poolse landdag Voorgesteld is om het komende seizoen bij de deelnemende Champions League ploegen en steden te beginnen Hier had men oren naar en men zal dat ook bewerkstelligen. Ajax beschouwd de missie als geslaagd en zal het vervolg van de zaak persoonlijk in de gaten houden Michael van Praag zal hier in een persoonlijke brief aan het UEFA bestuur, refererend aan het gesprek van 5 maart, nog eens op aandringen. Rectificatie "criminele" organisatie F-Side Verontwaardigde F-Siders uit de omgeving van Oss nemen geen genoegen met organisatieplaatje van de "criminele' organisatie F-Side zoals dat in de vorige DAS is gepubliceerd. Gesteld wordt dat de hooligans uit Oss, landelijk bekend als één van de hardste groepen binnen de F-Side, ten onrechte ontbreken. Met het mes op de keel geven we onze onvergetelijke fout hierbij toe, excuses aan de groep Oss. Regels zijn regels (2) Vlak voor de thuiswedstrijd tegen Volendam proberen twee toensten, overduidelijk buitenlanders, een kaartje te kopen aan het loket Van het onlogische systeem van de clubcards hebben zij vanzelfsprekend nog nooit gehoord. De lokettist is echter onverbiddelijk; zonder clubcard geen toegangskaart. Zwarthandelaren ruiken klandizie, scharrelen wat bij het loket rond en bieden hun waar aan Een behulpzame Ajacied schiet de toeristen te hulp en probeert nu de lokettist ook te overtuigen. Hij wijst op de zwarthandelaren die, zonder clubcard maar met winst, kaarten doorverkopen. De lokettist is onvermurwbaar en beëindigt de discussie De toensten druipen af richting zwarthandelaar en betalen grif 75 gulden voor een kaart. De lokettist ziet het tafereel schaapachtig aan. Ken je die van die combi-bus naar Breda die om 13.45 uur zou vertrekken uit Etten-Leur? Nee Welnu, die bus vertrok dus mooi tien minuten te vroeg. Daar sta je dan met dat geweldige combi-kaartje waar toch echt op staat dat er om 13.45 uur wordt vertrokken Balcons skyboxen worden verwarmd Dak of geen dak, in de Arena kan het stervenskoud zijn. Om alle plaatsen te verwarmen zou een kostbare zaak worden. Toch wordt er een uitzondering gemaakt voor de tere kantoorbeentjes van de sponsors. In het blad van de accountants van KPMG lezen we het volgende. "Ten aanzien van de skybox zelf kunnen we melden dat er momenteel hard wordt gewerkt aan een verbouwing op het balkon. Zo wordt er een nieuwe, goed geïsoleerde vloer gelegd en wordt er verwarming onder de stoelen aangebracht. Daarnaast wordt de balustrade voorzien van kleine tafeltjes, zodat we onze gasten ook op het balkon kwijt kunnen. Deze aanpassingen moeten er voor zorgen dat het comfort nog verder verbetert. Wij hopen oprecht dat deze voorzieningen inderdaad het beoogde effect zullen hebben Als suggestie voor nog meer comfort willen wij skyboxhouders attent maken op de mogelijkheid om WC- brillen, liftknopjes en roltraptreden te verwarmen. Voorts geven wij de suggestie mee om de eigen skybox in de brand te steken, ook dit geeft een weldadige warmte waar ook de andere tnbunes van kunnen meeprofiteren. Persoonsgebonden clubcard niet voor iedereen? De persoonsgebonden clubcard (PCC) is tot nu toe verkocht onder het mom van gelijke monniken, gelijke kappen, ledereen, blank of zwart, rijk of arm, VIP of pleb, moet er volgend seizoen aan geloven. Opnieuw kunnen we deze kletsverhalen ontmaskeren als propaganda om de modale voetbalsupporter te paaien. Vanuit commercieel oogpunt bezien lijkt het beter om een uitzondenng te maken voor certificaathouders- en bedrijven. In een door Maarten Oldenhof ondertekende bnef stelt Ajax het volgende Uitzondering Zoals it in He spelregels kimt lezen, is het voor personen niet langer toegestaan om meerdere kaarten op één naam te hebben. Voor certificaathouders en bedrijven is echter een uitzondering gemaakt. Op uw seizoenkaart komt dan ook geen pasfoto maar de Ietter van uw certificaat te staan. U hoeft dus niet naar het postkantoor om uw pasfoto in te leveren. Wel dient u bijgevoegd aanvraagformulier volledig ingevuld en ondertekend terug te sturen naar Ajax. Let wel; als certificaathouder hoeft u geen kopie uittreksel Kamer van Koophandel mee te sturen. 12

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 12