Kort nieuws F-Side zaalvoetbaltoernooi groot succes Op zondag 25 januari is er in Wezep een groot zaalvoetbaltoernooi gespeeld waaraan acht teams met supporters van de F-Side hebben deelgenomen. Teams uit onder andere Amsterdam, Barneveld, Helmond, Nijmegen, Wezep en wat andere plaatsen streden om een prachtige Europa-cup I wisseltrofee. Ongeveer 200 supporters hebben een prima dag meegemaakt De sfeer werd verder verhoogd door een optreden van onze eigen bard Alex, die met een spetterend optreden duidelijk maakte dat Peter Beentjes (of hoe heet die man) zijn langste tijd heeft gehad als voorzanger in de Arena Het toernooi werd gewonnen door Ajax Barneveld dat Ajax Wezep met 3-1 in de finale versloeg De teams uit Amsterdam en Oldenbroek werden 3" respectievelijk 4e Michael van Praag was gestrikt voor de prijsuitreiking, maar moest helaas wegens ziekte afhaken, een verzuim dat hij beloofde ruimschoots goed te zullen maken in een volgende editie van het toernooi En dat er een vervolg komt is vrijwel zeker. Namens de organisatie sprak Jan de hoop uit dat er vergelijkbare toernooien worden gehouden in het land, als een soort voorronde, gevolgd door een finale-toernooi in Amsterdam. Niet onvermeld mag blijven dat er totaal 3800 is opgehaald voor het Mappa Mondo huis, dit is een verblijfplaats voor ernstig zieke kinderen in de omgeving van Wezep Sponsor Roever liet zich voor het eerst in zijn bestaan van zijn goede kant zien, door een bijna gratis reis naar Moskou (dagvlucht voor 2 personen) ter beschikking te stellen (deze laatste zin is door mijn buurman ingetikt, aangezien al mijn tien vingers en tenen plotseling dienst weigerden). Kaarten psv-Ajax Op welke wijze deze kaartverkoop is geregeld weten we inmiddels. De werkelijkheid is nog een graadje erger De helft van het aantal kaarten (650 stuks) gaat naar de supportersvereniging en wordt daar verder verdeeld. Hiervan gaan 275 kaarten naar supporters die elke uitwedstrijd met de bus gaan (supporters die altijd gaan, ongeacht de manier waarop zij gaan, hebben ten alle tijden recht op een kaart, vinden wij) en met de overige 375 kaarten wordt mooi weer gespeeld Maar goed, je zou dan verwachten dat er maatregelen worden getroffen om te voorkomen dat de uitverkorenen ook nog via SENS een kaart kunnen verkrijgen. Dit blijkt niet het geval. "Slimme" supporters hebben langs deze weg een tweede kaart kunnen bemachtigen en verkopen deze extra kaart zonder blikken of blozen voor 150 door Wij vinden dat dit lek gedicht moet worden, daarnaast vinden wij het schandelijk dat er supporters zijn die op deze wijze geld aan elkaar willen verdienen. Taart voor Michael van Praag Microsoft topman Bill Gates kreeg het onlangs nog in zijn gezicht geduwd. Wij vinden dit zonde en vinden dat taarten om te eten zijn. Om de geplaagde voorzitter de feestdagen door te helpen en om zijn verhuizing luister bij te zetten (Van Praag verhuisde van A. naar B.), dachten wij dat een zelfgemaakte DAS- taart wel aardig zou zijn. De taart is in dank aanvaard en de voorzitter vond hem erg smakelijk. Voor de geïnteresseerden volgen hier de ingrediënten, het exacte recept is op verzoek bij de redactie verkrijgbaar. In deze taart zitten 12 kakelverse scharreleieren (geschonken door boer Lola), 4 ons zelfrijzend bakmeel, 3 liter blauwe kleurstof E4312, 2 liter rode kleurstof E3298, een werpster en een gezinsdoos laxeerpillen Voor de bodem ("mieste tart-bodem karton") gebruikten wij een versnipperde proefdruk van De Ajax Ster nummer 13 en vijf niet gebruikte Arena-cards van 10 gulden. .16

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 36