Wij hebben gelezen "Toch gaan we door met gesprekken met deze jongens. Als je ze hier aan tafel ziet zitten hartstikke zenuwachtig morsen ze de koffie over hun schoteltjes. Maar in groepsverband zijn ze niet te houden" (Michael van Praag over de relschoppers van de F-Side in het feministische blad "Opzij" van januari 1998) "Volgens Van Praag zijn de reacties van het publiek, op een eerste proef, vooralsnog positief. Gesprekken met de Ajax-supporters hebben die indruk inmiddels bevestigd" (Het Haarlems Dagblad van 10 januari 1998 over de persoonsgebonden clubcard). Naschrift redactie DAS: uit een op 31 augustus 1997 gehouden DAS-enquête onder 111 Ajax-supporters bleek dat 93% hiervan helemaal niets van deze clubcard moet hebben "Het is zo gelopen, maar als Ajax ooit nog eens op mijn pad komt, dan ben ik een dolgelukkig mens" en "Over vier jaar, als mijn contract bij Hertha afloopt, ben ik 31 en dan wil ik mijn loopbaan in Nederland afsluiten" (Bryan Roy in het Haarlems Dagblad van 12 januari 1998 over zijn voetbalcarrière) "Ik had kritiek op Louis van Gaal En terecht. Hij vond dat een aantal socios van Barcelona hun onvrede niet mocht uiten. Wat een onzin. Als supporter van een club waar je veel om geeft en het beste mee voor hebt, mag je toch zeker voor je mening uitkomen? Van Gaal kan zich beter concentreren op zijn taken en zorgen dat er weer wat te genieten valt in Nou Camp. Want daaraan heeft het de laatste tijd wel ontbroken" (Johan Cruyff in de Voetbal International van 21 januari 1998) "Degene die bedankt heeft (bedoelt Richard Witschge, red.) is ineens in supervorm, hoor je dan Sorry hoor, ik heb het niet gezien. Omdat ie een bal zes keer op z'n knie houdt?" (willem van hanegem in het Haarlems Dagblad van 27 januari 1998) "Naast de drie proefdraaiers zijn dit de vrijwilligers Ajax, psv en NEC" (ANP-bericht van 27 januari 1998 over de clubs die de persoonsgebonden clubcard begin volgend seizoen gebruiken) "Ik vind dat we beter voetbal spelen dan Ajax, maar ik had liever meer punten gehad dan Ajax" (dick advocaat in de Voetbal International van 28 januari 1998) "72. Tsjen-la-Ling Had een vak vol fans bij het doelgebied aan de rechterkant van de Reynoldstribune. Behalve aanmoedigingen voor Ling, stegen daaruit de zoetste hennepgeuren op. Als Ling aan de zijlijn bleef plakken, werd hij zo stoned als een aap. Vandaar de onwaarschijnlijke passeerbewegingen. En de neiging de gepasseerde back te wenken om hem daarna nogmaals voorbij te gaan" (Het Parool van 2 februari 1998 met een beschrijving van de nummer 72 in de top 100 van de beste Nederlandse voetballers aller tijden) 'Wat had Kluivert dan gedacht, dat hij zo kon voetballen bij Milan als bij Ajax?" (Johan Cruyff in Het Parool van 7 februari 1998) "Ik zou Dani een tijdje linksback zetten in het tweede We verliezen misschien een wedstrijd, maar hij leert het wel" (Johan Cruyff in Het Parool van 7 februari 1998) "Het logo hebben ze al veranderd en ik vraag me nog steeds af waarom" (Bobby Haarms in het Ajax Magazine van februari 1998 over clubliefde) "Bij het bepalen van de aanvangstijden van belangrijke wedstrijden zullen we in het vervolg rekening moeten houden met de sluittijden van de beurs" (Arie van Os in het Parool van 18 februari 1998 over de beursgang) 35

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 35