chip op geplaatst worden) Dan heb je gewoon op je seizoenskaart de informatie van de kaart-verkoop. Ook bij busreizen (van de supportersvereniging) en roverreizen is dit systeem te hanteren. De kaartjes worden dan over het algemeen niet bij SENS gekocht, maar via de post geef je jezelf op Misschien iets om over na te denken voor de toekomst? Dennis S. VAK 126 Naschrift redactie Op de bijeenkomst van 4 februari jl. maakte Michael van Praag bekend dat er met ingang van volgend seizoen een zogenaamde 'uit-seizoenkaart' komt, zodat de supporters die daadwerkelijk de meeste uitwedstrijden hebben bezocht, altijd voorrang krijgen bij de kaartverkoop. Jouw idee krijgt dus duidelijk vorm, misschien had je een vooruitziende blik? (zie ook het artikel op bladzijde 32 t/m 34) Beste DAS, Weer buiten de boot gevallen. Na psv-Ajax en fA&%*&rd-Ajax vorig seizoen, Bochum-Ajax en ga zo maar door, heb ik weer geen kaartje kunnen krijgen. Er klopt iets niet, er wordt gesjoemeld. Dat zijn niet mijn woorden maar die van de verkoper bij het SENS-punt Wanneer wordt er nu eens een einde gemaakt aan die onzin? Ik sta liever in een rij te wachten tot ik aan de beurt ben Bovendien is het SENS-punt waar ik oorspronkelijk mijn kaartjes kocht ermee gestopt wegens 'te veel rompslomp' zodat ik nu verplicht ben om naar Amsterdam te rijden om daar mijn kaartjes te kopen. Belachelijk! Groetjes Maarten Naschrift redactie: De zoveelste winkelier al die ermee kapt, hoe zou dit toch komen? Singing Morten Olsen, Morten Olsen is great. Ik geef toe het is wel erg eenvoudig om na de eerste nederlaag te klagen over de trainer. Maar toch, ik laat me er niet van weerhouden. Ik kan er niets aan doen, en ik ben niet de enige. Ik vind Morten Olsen helemaal niet zo great. Op tactisch gebied vind ik hem zelfs een beetje een onbenul. Ajax speelt al bijna het hele seizoen zonder drie spitsen. De verdediging is nagenoeg hetzelfde als vorig jaar, maar het middenveld en de voorhoede niet, ook al probeert Morten Olsen dat te verbloemen Ajax speelt niet meer met drie spitsen, maar met twee en soms twee en 'n half. Michael Laudrup is een genot om naar te kijken, maar HIJ IS GEEN LINKSBUITEN I Elke keer als Laudrup als linksbuiten staat opgesteld speelt Ajax niet best. Ik weet dat hij de grote man was tijdens Ajax-Bochum, met drie van de vier goals had hij iets te maken, maar toch, tijdens de rest van de wedstrijd(en) zie je hem naar binnen "knijpen" als hij langs de lijn moet staan Ik vond Ajax met Hoekstra (zelfs uit vorm) gevaarlijker dan met Laudrup! Er is gewoonweg meer ruimte als er een echte linksbuiten rondloopt Babangida is er gelukkig al bijna het hele seizoen bij en als hij geblesseerd is zijn erg GEEN alternatieven Shota Arveladze, Gerald Sibon en Benni McCarthy zijn echte centrumspitsen en geen rechtsbuitens. Dam en Jari Litmanen zijn de twee enige echte schaduwspitsen bij Ajax. Al deed Dani het als gelegenheids-rechtsbuiten niet slecht, hij speelde niet als een rechtsbuiten! Dat Morten Olsen toch besloot om Martijn Reuser (kom alsjeblieft terug volgend jaar) aan Vitesse te verhuren kan ik nog steeds niet begrijpen De selectie wordt daardoor erg verzwakt, want ik denk dat Reuser de beste vervanger voor Litmanen kan zijn. En als Witschge (zoals tegen psv) geblesseerd is dan speelt Ajax met Tom Sier gewoon met VIJF verdedigers. Dan is Laudrup gewoon de linkshalf. Ajax hoort met lef en kapsones te spelen, en zich niet aan een tegenstander aan te passen. Zeker spelletjes met Litmanen zoals voor de uitwedstrijd tegen Bochum zijn zo erg on-Ajax dat ik me echt even heel diep schaamde, ledereen weet dat een speler die zeker niet fit zal zijn nooit meegaat naar een uitwedstrijd. En Morten Olsen bleef maar volhouden dat Jari met de groep mee ging om misschien tegen psv fit te zijn BAH. wat een vieze spelletjes. De resultaten zijn fantastisch, een ongelooflijke voorsprong Maar als Ajax zo doorgaat ben ik bang dat deze voorsprong niet eens genoeg zal zijn Ik heb er vertrouwen in dat Ajax als een echte Griekse held zal opstaan en aan deze praktijken die on- Ajax zijn een eind maakt. En dan heb ik het nog niet eens over het bestuur De groeten, MART, 127. 26

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 26