cJQARK^^ m IMz zSPfiti De terugblik ja 1998 nee 1997 Nee nooit meer Erica Terpstra de aftrap laten verrichten. Dit scheelt een hoop valkuilen in het toch al tere grasveld van de Arena. Ja vooral doorgaan om de F-Side te vullen met echte Ajax-supporters die hun hart maar vooral hun strot voor Ajax over hebben. Nee nooit meer die kop van van den herik groot op het philips-scherm. Erger kan niet; doorzappen met die troep! Ja vooral doorgaan met enkele aanspreekpunten van vakvertegenwoordigers. Maar wel iets doen met de informatie die jullie dan krijgen. Iets doen, dus geen loze beloftes. En niet praten met vakvertegenwoordigers die er alleen maar op uit zijn dat iedereen tegen hen gaat opzien. Dus praten met recht-voor-zijn-raap-types, en deze types moeten vooral ultimatums stellen, anders gebeurt er niks. Ja vooral doorgaan met geen Arena-kaarten kopen tot dit een gulden-kaart wordt (prijzen omlaag). Nee nooit meer artiesten ererondjes laten rijden, veel te link. Ja vooral doorgaan met slijmen. Ik snap er niks meer van: eerst zijn we de beste, dan de slechtste en dan weer de beste. Ja vooral doorgaan de rotterdamse spelers gauw weer te verkopen. Nee nooit meerde Arena als een multifunctioneel stadion gebruiken. Straks gaan ze er golfen (de gaten zitten er al) en paard- springen (de doelen staan er al) of laten ze de gracht vol water lopen voor vis-, roei en zwemwedstrijden. Ja vooral doorgaan met de club hooghou den. Bedankt Richard Witschge, super was het! Nee nooit meer roe pen "dit moet in ver band met de veilig heidsregels". Wij heb ben het veiligste sta dion van Europa. De invalide mensen, de grootste risico-groep bij paniek, worden wel ge red door de F-Side. Dus ga eens praten met de FIFA over de nieuwe regels; de Are na is geen Heizei of Hillsborough met oud beton of hekken. U weet toch wel dat de trappen niet gebruikt worden bij brand. Wij springen lekker in de gracht want de trappen worden je dood bij paniek, ze zijn veel te stijl. Stomme architect. Ja vooral doorgaan met nog meer herrie en gekkigheid op ons vak en schietstoelen op de VIP-Side (dak open). 10

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 10