Gevonden voorwerpen 14. Welke speler zou Ajax nu moeten kopen en waarom? Brian Laudrup, hij komt echt, zeker weten. Volgend seizoen gaan die broertjes iets moois doen bij Ajax. 15. Wat vind je het beste artikel of de beste rubriek uit DAS? Verslagen van uitwedstrijden, zoals het UMBRO-toernooi. 16. Wat vind je het slechtste artikel of de slechtste rubriek uit DAS? Bestaat niet. 17. Wat zou je het eerst doen als je één dag voorzitter van Ajax bent? Alle fucking feyenoorders die met "Beverwijk" te maken hebben gehad T.B.S.F. geven: TerBeschikkingstelling van de F-Side. En dan nu de ware Bagger De naam "Bagger" is niet in een telefoongids te vinden. Dat is ook logisch, het is immers zijn alias. Deze heeft hij te danken aan zijn vader (Bagger sr.), die als hij ging varen in de sloten van Kamerik meer door de sloten baggerde dan in de boot zat. Volgens de overlevering is het zo dat "Bagger jr." ontworpen is uit de Kamerikse klei tijdens een gezamenlijke bodeminspectie van zijn ouders. Zijn hoge functie in de vleesverwerkende industrie (souteneur) heeft hij te danken aan zijn IQ, die op jonge leeftijd al zo hoog was dat hij de kleuterschool maar niets vond en rechtstreeks naar het AJLO ging. Het favoriete eten van Bagger is: hortelen met horst. Op jonge leeftijd kon hij de W niet uitspreken als deze voor de O stond. Dus als Bagger naar Hoerden ging, dan ging hij dus naar Woerden. Bagger heeft een absolute afkeer van alles wat met philips te maken heeft. Zo at hij tijdens William's feestje geen bitterballen omdat ze gebakken waren in een philips-friteuse. Ook gooide hij bij Heinrich een set autolampjes uit zijn auto omdat ze van hetzelfde merk waren. Ondanks dat Duitsland niet bepaald zijn favoriete land is, probeerde Bagger vorige week met een "geleende spar" toch wat kerstsfeer in Bochum te creëren. Helaas kon de Grüne Polizei dit niet waarderen, waardoor Bagger samen met nog 559 andere Ajacieden de wedstrijd miste. Tot slot dit: vrienden van Bagger nodigen een ieder uit om deze Super-Ajacied een staande ovatie te geven tijdens Ajax-psv (behalve vak 127). Op 4 november j.l. in de omge ving van de hoerenbuurt van Udine gevonden: persoonsge bonden Sparta ciubcard (zie afbeelding rechts). Wil de rechtmatige eigenaar zich vervoegen bij onze redactie. S.v.p. een geldige legitimatie meenemen. P.S. Een willekeurige ciubcard wordt niet als een geldige legiti matie beschouwd!

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 14