Who the fuck isBagger? Welke en wanneer was je eerste wedstrijd van Ajax en waarom ging je hier naar toe? 1986: Ajax - FC Utrecht. Mijn toenmalige trainer en jeugd leider waren voor FC Utrecht en ik werd daar zo moe van dat ik met ze mee ben gegaan en na de 3-0 overwinning voor Ajax heb ik de hele terugweg in de auto zitten zingen. Wat was jouw mooiste moment bij Ajax? feyenoord - Ajax, ik geloof in het seizoen 1993/1994, met een in verband met blessures veredeld tweede team won nen we met 5-0. Wat was jouw vervelendste moment bij Ajax? Ajax - FC Twente een paar jaar geleden in de hagel, sneeuw uw, ijzel en wind in het Olympisch Stadion, Ajax 90 minuten in de aanval en met 1-0 verliezen dankzij Prince Polley. Wat was jouw meest angstige moment bij Ajax? Na de belachelijke "Fun Express wedstrijd" stapten we met zijn vijven in Utrecht even uit om wat te drinken. We wer den herkend door zo'n 30 Utrecht-supporters; het ging er eventjes stevig aan toe, maar we zijn in ieder geval lekker blijven staan. En trouwens, wat er ook gebeurt: ik kan er alleen maar knapper van worden. Wat trekt je het meest aan om naar Ajax te gaan? De techniek, de sfeer onderling, drank en het feit dat je mensen leert kennen waar je privé helemaal niets van weet. 6. Wat vind je de meest aantrekkelijke uitwedstrijd en waarom? feyenoord, heerlijk om zo gehaat te worden en steeds weer te winnen. 7. Wat is jouw meest favoriete club na Ajax en waarom? Liverpool. Toen ik voor het eerst "You'll Never Walk Alone" hoorde zingen was ik gelijk verkocht. 8. Waarop ben Je het meest trots bij Ajax? Onze terechte arrogantie. 9. Waaraan erger je het meest bij Ajax? Meelopers/bobo's. 10. Waf is jouw meest favoriete speler aller tijden en waarom? Stefan Pettersson, gewoon 100%Ajacied. 11. Waf vind je het mooiste stadion waar je ooit bent geweest en waarom? de kuip, zoveel hufters die je haten en die steeds weer van ons verliezen, prachtig toch? 12. Waf vind je het lelijkste stadion waar je ooit bent geweest en waarom? de kuip, vanwege al die namaaksupporters. 13. Aan welke club heb je het meest een hekel en waarom? psv, vanwege hun achterlijke beleid. Met het binnenhalen van een paar ex-Ajaxspelers denken zij een echte "klassieker" te worden. 13

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 13