Who the fuck is Rooie Hans? 1. Welke en wanneer was je eerste wedstrijd van Ajax en en waarom ging je hier naar toe? Zo ongeveer 15 jaar geleden, het was geloof ik thuis tegen Roda JC in de Meer, we wonnen wel maar ik weet echt niet meer met hoeveel. Ik ging erheen omdat een aantal vrienden uit de kroeg erop aandrongen dat ik een keer mee moest gaan. 2. Wat was jouw mooiste moment bij Ajax? Eigenlijk iedere keer als je wint, dat blijft het mooiste wat er is. Ik heb niet echt één mooiste momefit. 3. Wat was jouw vervelendste moment bij Ajax? De dood van Carlo. Ik wist eerst niet wie het was, maar was, maar toen ik die foto in de krant zag, schrok ik. Ik kende hem van gezicht. 4. Wat was jouw meest angstige moment bij Ajax? In Hongarije (wedstrijd Ferencvaros-Ajax) werd ik aange vallen door een skinhead of 10. 5. Wat trekt je het meest aan om naar Ajax te gaan? De gezelligheid met aile jongens en meiden die je iedere wedstrijd weer tegenkomt. 6. Wat vind je de meest aantrekkelijke uitwedstrijd en waarom? feyenoord, er is niets lekkerders dan de kuip verlaten met een zege, en dat gebeurt de laatste jaren nogal eens. 7. Wat is jouw meest favoriete club na Ajax en waarom? Arsenal, het voetbal wat ze spelen trekt me wel. 8. Waarop ben je het meest trots bij Ajax? Het winnen van de Cups. 9. Waaraan erger je het meest bij Ajax? De sfeer in het stadion in het eerste Arenajaar. ledereen zat verspreid, in de Meer zat je lekker bij elkaar. 10. Wat is jouw meest favoriete speler aller tijden en waarom? Litmanen, vanwege zijn uitstraling naar de F-Side. 11Wat vind je het mooiste stadion waar je ooit bent geweest en waarom? De Meer, door zijn intimiteit. En ook het Ernst Happelstadion in Wenen, kolossaal, mooi, groots en toch sfeervol, al kwam dat misschien ook doordat we wonnen. 12. Wat vind je het lelijkste stadion waar je ooit bent geweest en waarom? De kuip, al sowieso vanwege dat kiotepubliek. 13. Aan welke club heb je het meest een hekel en waarom? psv, de arrogantie ten top. 14. Welke speler zou Ajax nu moeten kopen en waarom? Dat broertje van Laudrup lijkt me wel wat voor volgend seizoen. 15. Wat vind je het beste artikel of de beste rubriek uit DAS? Ik vindt eigenlijk alles wat er in staat wel goed. Het is tenminste voor en door supporters, in tegenstelling met het Magazine en Ajax-Life. Ajax en de supportersvereniging doen V.l.n.r. Hans en Louis 24

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 24