Langs de zijlijn Pipo de Clown en Mamaloe Dat ze in rotterdam vroeger naar het populaire kinderprogramma "Pipo de Clown" keken is ons wel duidelijk geworden. Na de vernedering van Richard 'balletje-hoog' Witschge tegen feyenoord lazen we de volgende tekst in een rotterdams dagblad: "Maar het dieptepunt wat mij betreft was de circusact van die kloon van Pipo en Mamaloe, Richard Witschge. Negen keer de bal hooghouden tijdens Ajax-feyenoord, négen keer-dat doe je niet, zo ga je niet met collega's om. Ook willem van hanegem ergerde zich kapot. "Als-ie dat bij mij had geflikt, had ik hem een hijs gegeven," kraste de kromme, niet alleen daarom een man naar mijn hart. Als ik Hiddink was, nodigde ik die zak patat nu helemaal nooit meer uit. Weet je wat ik zou doen? Ik zou z'n vrouw bellen en zeggen:'Laat u man vooral goed oefenen, en als-ie de tien haalt, hoor ik het graag van u." Ook de heer veenman, voorzitter van de supportersvernedering laat zich niet onbetuigd: "En die 4-0 tegen Ajax dat doet in rotterdam onnoemelijk veel pijn. En dan word je nog eens voor lui gezet door ene meneer Witschge. Ajax was de bekende druppel, ja". De heer van bronckhorst voor de televisie camera: "Het was maar goed dat er geen speler van ons liep anders had hij een schop gekregen, of een trap." u. van gobbel:Ik vind die Blind maar een matennaaier." HEREN, HEREN: VOETBAL, VERZIEK HET NIET! Hoog impotentie-gehalte onder lezers Ajax-Life Dat de lezers van het blad Ajax-Life elke keer opgezadeld worden met een hoog gehalte reclame is tot daar aan toe, maar het laatste nummer sloeg alles! Nu begrijpen we pas waar om elke medewerker van dit blad met pakken pleisters in de zak loopt. Het zijn potentie pleisters! Nadat Goedbloed en van Hoof als proefkonijnen zijn uitgeprobeerd door deze firma besloten zij om de lezers er ook van mee te laten profiteren, want het werkt echt! Jawel, een paginagrote advertentie met de schreeuwende kop: IMPOTENT? Belangrijk bericht voor volwassen mannen over het potentieel krachtig seksueel stimulerend effect van de potentie-pleister. De wat? Jezus, waar zien ze de gemiddelde lezer voor aan, voor impotente mislukkelingen? Wat doet deze Libelle-reclame in een supportersblad? Verder lazen wij het volgende commentaar na gebruik van deze pleisters: "Ik moest er mijn echtgenoot bijna om smeken mij eens een nacht op adem te laten komen" (Mevrouw Goedbloed?). De pleister kan eveneens zorgen voor een grotere frequentie van de erecties en zeer krachtige ejaculaties. "Als ik bovenop de Arena sta, spuit ik zo de Euromast omver!" (J. Gaasterland?). Ook het volgende commentaar bij het fouilleren hebben we al gehoord: Mijnheer, wat is dat voor bobbel in uw broek, mag ik even kijken?" "Nee hoor, niets aan de hand, ik heb de potentie-pleister opgeplakt!" Er zal wel vee! geld voor deze advertentie zijn betaald, maar kunnen de 'heren' dit bedrijf doorsturen naar die roddelbladen s.v.p.? Bij voorbaat dank! Nieuw in de Arena: het scad-diving Speciale aanbieding voor alle feyenoord-supporters: nog gevaarlijker, nog extremer dan bungee-jumping. Staande in een bakje wordt men naar 40 meter hoogte gehesen, alwaar de bodem onder je voeten vandaan klapt. Nauwelijks een seconde later kom je dan in een vangnet terecht dat 20 meter lager hangt. Wij gaan nog extremer te werk: het vangnet wordt weggehaald, zodat men op het Arenagras terecht komt. Sensatie compleet, en dat allemaal voor de schappelijke prijs van 60,=! Voorwaarde is wel dat het springen gebeurt bij een willekeurige thuiswedstrijd van Ajax,zodat iedereen mee kan genieten van het gespring. De begeleiders moeten vooral goed opletten dat ze voorover met hun hoofd naar beneden duikelen. Succes verzekerd! Ze verzinnen toch elke keer weer wat in de Arena, waar is het eind? 20

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 20