Wij hebben gelezen "Wat trouwens voor ons ook heel belangrijk is, is het feit dat de oude F-Side weer bij elkaar zit. Ik ben natuurlijk wel geconcentreerd, maar hoor wel degelijk wat ze zingen." (Edwin van der Sar in de Kick Off van Ajax - MVV) "feyenoord is een ploeg zonder talent en motivatie en vol met twijfel." (de Italiaanse krant Tuttosport) "feyenoord verkeert nog altijd op de onderste trede van het internationale voetbal." (De Haagsche Courant na Juventus - feyenoord) "Ook als ik de komende jaren een betere voetballer word en aanbiedingen krijg van andere clubs, zal ik Ajax niet verlaten. I really love this place." (Benedict McCarthy in Het Parool) "Ik ben anders dan Kluivert en van Basten, maar zal er alles aan doen om geaccepteerd te worden. Bij de meisjes is dat geen probleem. Maar ik ben niet voor de meisjes naar Amsterdam gekomen. Ik ben gekomen om te voetballen. Everything comes after my soccer." (Benedict McCarthy in Het Parool) "Wat ik over feyenoord weet? Eigenlijk alleen maar dat ze uit het land van Ajax komen." (Juventus trainer Lippi voor Juventus - feyenoord) "feyenoord doet nog even mee in de Champions League, want het minste waar men recht op heeft is wel het uitspelen van het schema." (Het Algemeen Dagblad na Juventus - feyenoord) "De UEFA Cup en de Europa Cup voor bekerwinnaars liggen de rotterdammers toch echt iets beter." (Het Algemeen Dagblad na Juventus - feyenoord) "psv speelt onder Advocaat weer als de provincieclub die doodsbang is om boven de Moerdijk te voetballen en met het beschikbare materiaal is daar geen enkele reden voor." (De Voetbal International van week 38) "Groningen verliet teleurgesteld het veld, maar de verliezer was het gras van de Arena. Waar eens een Ajax-trainer met een nagelschaartje de sprieten liet bijknippen, ligt nu een weiland." (Het Parool na Ajax - FC Groningen) "Ik heb het niet zo op dat lied. Ik ben een oorlogskind en ik mag het niet hardop zeggen, maar ik heb nog altijd de pest aan de moffen. Hand in hand staat mij niet aan, het woord kameraden ook niet. Het doet mij teveel aan een nare tijd denken. Het clublied wordt niet meer gezongen, maar uitgestoten. De een schreeuwt het nog harder dan de ander. Ik vind dat een beetje eng." (Fred Blankemeijer, senior-manager van feyenoord, in Vrij Nederland van 27 september 1997 over het lied "hand in hand") "I, Tony Crook, a.k.a. T.C./Crooky, do formally announce my retirement from football hooliganism. Having nearly reached 47 years of age and been involved in both organised and non-organised bouts of hooliganism against approximately 75 other teams supporters over the last 30 years, I feel it is now time to hang up my fists and feet up. To all those who have been the recipients of my violence I would ask to say "Tough, you asked for it and you got it." (Tony Crook, een 47-jarige hooligan, kondigt zijn afscheid aan in de MUFC-fanzine "United We Stand") "Vos bijt haan dood." (De Fabeltjeskrant van 31 september 1997) 30

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 30