Kort nieuws Sfeer team opgericht In samenwerking met de supportersvereniging is er een "sfeer team" opgericht. In dit team gaan zes supporters van de F-Side nadenken over hoe de sfeer nog verder kan worden verbeterd. Het blijft niet alleen bij ideeën verzinnen, ook de uitvoering zal door deze groep worden opgepakt en wel nog dit seizoen. In principe is alles mogelijk van papiersnippers tot en met meerstemmige voetbalsongs. Het zal dus niet langer duren voordat de eerste F-Side trommelaar zijn opwachting gaat maken. Wel is het de vraag wie straks het tempo gaat aangeven. Is dit de trommelaar of de zangroep in vak 127? Is het laatste het geval betwijfelen wij of er een trommelaar is te vinden die fysiek in staat is om het moordende beulstempo van de zanggroep op vak 127 te volgen. Wij vermoeden dat zelfs de paukenist van het Concertgebouworkest niet in staat zal zijn om deze slijtageslag vol te houden. Auto's Ajacieden beschadigd in Nijmegen De belachelijke voorwaarde om alleen Ajax-supporters per combi-bus toe te laten, heeft zo'n 200 supporters er niet van weerhouden op eigen gelegenheid naar Nijmegen te reizen. Een groep van 100 supporters die zich aan het verzamelen was bij het Bastion-hotel in Nijmegen is ingesloten door de ME en met twee stadsbussen vervoerd naar de Goffert. De politie verbood supporters om hun wagens in veiligheid te brengen, de auto's zouden door de politie worden bewaakt. Na afloop vonden verschillende supporters, het was al voorspeld, hun wagen beschadigd terug. Rekeningen kunnen worden doorgestuurd naar de Nijmeegse politie Afgezien van dit laffe wapenfeit, is van de vooraf zo "gevreesde" NEC-hoolies weinig meer vernomen. Daarmee is gezegd dat burgemeesters sinds Beverwijk wel erg gauw in paniek raken en tot dit soort besluiten komen. Veel Ajax-supporters zijn door het combi-gedoe maar thuis gebleven getuige de lege tribunevakken achter het doel. Een jammerlijke zaak, niet alleen voor de supporters, maar ook voor Ajax. Foto Hans F-Side Fun Fanshop geopend I De grote souvenirkraam voor de Zuid-zijde is omgedoopt tot de "F-Side Fun Fanshop". DAS- lezers krijgen op vertoon van de laatste Ajax Ster een korting van 10% op alle F-Side artikelen 29

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 29