V Vanochtend werd ik wakker met hoofdpijn. Ik heb geleerd dat je vooral negatief moet denken wil je hier vanaf komen, dus ga je automatisch aan feyenoord denken, dat mongolen elftal. Laatst feyenoord gezien dat tegen Jazz (een saxofoonorkest uit Verweggistan moest voetballen Ik wist niet dat Mr. Bean zoveel neven (nichten) had. Wat een slapstick voorstelling was dat. Doordat Ajax goed heeft gepresteerd zitten jullie nu in de Champions League, maar leedvermaak is soms net zo leuk als winnen met Ajax. Als jullie punten willen halen, adviseer ik jullie om die rotkoppen in een puntenslijper te stoppen, misschien worden jullie dan scherp. Ik wist dat er een paar rotte appels waren, maar dat jullie hele elftal uit èén rotte fruitmand bestond was me nog niet eerder opgevallen. Nu kan je van de jeugdopleiding een fruitvliegenkwekerij maken, zelfs het uitshirt lijkt op een verrotte bananenschil. Het zou me niets verbazen als die kip zonder kop (Arie Haan) hier een strontvliegenplaag van weet te maken. Misschien heeft onze Sjakie Wolfs nog een gehaktballetje over, daar mogen jullie dan mee oefenen zodat hij je op een normale manier de soep indraait. Mijn hoofdpijn is al aardig gezakt. Het lijkt feyenoord in de competitie wel, alleen ben ik wel aan de schijteritus sinds ik aan feyenoord denk. Misschien dat zingen hier tegen helpt rotterdam is kut, rotterdam is klote, heel feyenoord bestaat alleen uit poten (2 maal). PS De aanhang van feyenoord komt niet. Hoeven we de Arena tenminste niet te ontsmetten. 21

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 21