Diverse punten De meerderheid (84%) vindt dat DAS zonder al te veel moeite verkrijgbaar is, volgens 12% kan het beter en 4% moet een speurtocht houden. Zoals sommigen al gezien hebben is het aantal verkooppunten tot vier uitgebreid (station Bijlmer, brug Noord-zijde en looproute vanaf de parkeerplaatsen). Daarnaast overwegen we DAS op een beperkt aantal plaatsen in Amsterdam te laten verkopen. Helaas beschikt slechts 18% van de lezers over een Internet aansluiting, zij bezoeken onze site regelmatig. 19% zegt dit af en toe te doen. Toch nog 16% denkt binnen een jaar zich al surfend een weg te banen naar DAS. Gelijk met de vernieuwde DAS heeft ook de internet versie zich in een nieuw jasje gehuld. Ook voor het komende seizoen blijven we zowel de Nederlands- als de Engelstalig versie in de lucht houden. Met ruim 40.000 bezoekers in zeven maanden tijd vinden wij het de moeite waard om via dit medium de stem van de onafhankelijke supporter te laten klinken. De Intemet-redactie is met twee enthousiaste supporters uitgebreid, die hier ongetwijfeld weer veel tijd in gaan steken. Tot slotHeb je nog een goede tip voor ons "Doorgaan, vooral doorgaan", volgens 43% van de lezers, dat zullen wij ook zeker gaan doen. "Houdt DAS zoals hij is, vooral 'Underground'", roepen sommigen. "Blijf je inzetten voor de belangen van de trouwe supporters", roepen anderen. "Het liefst een nog grotere oplage en betere verkooppunten" vinden anderen. Een deel van de geënquêteerden vulden bij deze vraag niets in (naar wij aannemen zijn dit volledig tevreden lezers). Een enkeling gaf een compliment in plaats van een tip, hiervoor onze dank I Te koop aangeboden 308 pakken Ajax-magazines tegen elk aannemelijk bod, zelf afhalen Zonder omruilbonnen (nummer 9) onnodig om te reageren (naam bekend bij redactie) Barcelona fans opgelet, te ruil aangeboden 4633 plastic banieren van afscheid Louis van Gaal, niet gebruikt, liefst ruilen tegen laatste Ajax-magazine (naam bekend bij redactie) Oproep Wil supporter Stephen uit Zoetermeer contact opnemen met de redactie?

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 7