gj 0 Allerbeste Ajax-supporters, Nu we enkele wedstrijden verder zijn en nog steeds kans maken op alle prijzen, wil ik het eventjes hebben over de andere prijzen. Wij willen je volgend seizoen weer laten genieten van attractief voetbal. Samen kunnen we dit voor elkaar krijgen. Daarom vragen wij je om nu al je seizoenkaart voor het seizoen 98/99 te voldoen. De seizoenkaarten zijn met 25% verhoogd. Dit komt omdat we tegenwoordig veel avondwedstrijden spelen, dus de goedkopere brunch is komen te vervallen. Wilt je het door ons ingevulde bedrag voor 1 december 1997 aan ons overmaken. Je bankrekening hebben wij alvast ingevuld, je ziet hetonze service wordt steeds beter. Als het bedrag niet voor 2 december binnen is, dan gaat je kaart naar de wachtenden. Dus wil je het gezellige praatje met je buurman niet mislopen, reageer dan snel. Tevens willen wij je erop attent maken dat de open dag dit jaar weer na de vakantieperiode gaat plaatsvinden. De toegangsprijs wordt 65 want wij hebben geconstateerd dat je er wel 25 voor over had om op de tribune plaats te nemen. Het Ajax-magazine gaat volgend jaar 2,50 kosten voor seizoenkaarthouders, omdat velen van jullie ze dit jaar hebben gepikt bij onze marktkramen. De Kick-off wordt 1 want we moesten dit persé door een professioneel team laten uitdelen. De vrijwilligers hebben wij op tactische wijze weg geloosd, wij zijn nu een echt bedrijf. Daarom ook het programmablad weer in boekvorm in plaats van de uitklapwaaier, met dank aan alle pijlengooiers. Onze nieuwe aankoop wordt de gehele familie Gümüs, niet omdat we elf buitenlanders in het veld willen maar omdat we elk maand een nieuw uittenue willen hebben, dus konden we deze kleermaker goed gebruiken. De perstribune is verbouwd, hier kun je heerlijke limonades krijgen (kopen) bij de perssinasappelenkraam. Rest mij je een fantastisch vervolg te wensen van dit seizoen. PS Op de Arena-kaart komt statiegeld zodat we deze kunnen herladen, nou tot kijk, Ondergetekende Bob Jan op je Billen 28

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 28