Who the fuck isWortel ty&jffli 1Welke en wanneer was je eerste wedstrijd van Ajax en waarom H9IP ging je hier naar toe? Ajax - GVAV in 1968. Het was een verjaardagsfeestje van een jongetje van school. 2. Wat was jouw mooiste moment bij Ajax? Het winnen van de Europa Cup I op 24 mei 1995. 3. Wat was jouw vervelendste moment bij Ajax? De moord op Carlo. 4. Wat was jouw meest angstige moment bij Ajax? Bohemians Praag - Ajax (1984). Na afloop ben ik uit de groep getrokken door een soort KGB-agent, heb mijzelf toen los gerukt en ben weggevlucht. 5. Wat trekt je het meest aan om naar Ajax te gaan? De sfeer, het voetbal en lekker slap lullen met de mensen met wie je soms al meer dan 25 jaar omgaat. 6. Wat vindt je de meest aantrekkelijke uitwedstrijd en waarom? De wedstrijden in het buitenland en toch ook wel feyenoord uit, want wat is er nu mooier dan winnen in rotterdam? 7. Wat is jouw meest favoriete club na Ajax en waarom? Manchester United, omdat het net zo'n soort club als Ajax is, en omdat ik Engelsen tof vind. 8. Waarop ben je het meest trots bij Ajax? De gewonnen prijzen en het rood-witte shirt. 9. Waaraan erger je het meest bij Ajax? Dat gedoe met die Arena-kaart en het beklimmen van al die trappen. 10. Wat is jouw meest favoriete speler aller tijden en waarom? Sonny Silooy, omdat hij altijd zo constant speelde en ook altijd voor een geintje in was. 11. Wat vindt je het mooiste stadion waar je ooit bent geweest en waarom? De Meer. Het was een soort tweede huis. Op de vakken F en M was er altijd sfeer en je kende elk hoekje en gaatje. 12. Wat vindt je het lelijkste stadion waar je ooit bent geweest en waarom? NEC, Roda JC, met zo'n atletiekbaan tussen het veld en de tribunes 13. Aan welke club heb je het meest een hekel en waarom? feyenoord, feyenoord en nog eens feyenoord. Spreekt voor zich. 14. Welke speler zou Ajax nu moeten kopen en waarom? Brian Laudrup. Echt een kanjer. Maar ja, we wachten nog wel een jaar. 15. Wat vindt je het beste artikel of de beste rubriek uit DAS? De goeie oude tijd. 16. Wat vindt je het slechtste artikel of de slechtste rubriek uit DAS? Dat enquête gedoe. 17. Wat zou je het eerst doen als je één dag voorzitter van Ajax bent? Alle bobo's eruit gooien en weer bier toestaan in het stadion. 24

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 24