LANGS DE ZIJLIJN Co Adriaanse ontslaat koffiejuffrouw Die Co Adriaanse tochnu hij bij Willem II aan de slag is als hoofdcoach is het de beste man in de bol geslagen. Co presteert het om binnen een maand al een heuse bijnaam in Tilburg en omstreken te hebben. "De Tiran van Tilburg" noemen ze hem. Nadat hij bij Ajax volgens eigen zeggen uitgekeken was en nu dus een waar schrikbewind voert in Tilburg, heeft het bestuur van Willem II op aandringen van Co de koffiejuffrouw ontslagen! Dit omdat het beste mens volgens Co zich teveel met het voetballen bemoeide en niet met de koffie. Jawel, Co voelde de bui al hangen na het niet zo beste begin van zijn Willem II. Voor je het weet staat de koffiejuffrouw voor de selectie, en kan "De Tiran" weer op zoek naar een andere club. Het beste mens is (of was) al jaren het gezicht van de kantine, en ook de spelers liepen met haar weg. Met Co valt dus niet te spotten. Na een enkele aanwijzing voor een speler of wat, (misschien wel over de posities in het spel) voelde Co zich al bedreigd. Naar wij hebben vernomen staan de terreinknechten, worstverkopers, toiletjuffrouwen en de programmaverkopers ook al op de nominatie om de zak te krijgen, simpelweg omdat zij het beter schijnen te weten dan de heer Adriaanse. Beste Co, ik zou maarzorgen dat zij weer snel in de kantine te vinden is, omdat zij de enige manier is om dit jaar punten binnen te halen, te weten de koffiepunten van D.E.! Ajax mag blij zijn dat deze man verdwenen is, hoe werd hij trouwens bij Ajax genoemd: "De Tiran van de Toekomst?" feyenoord al blij met een dooie mus Tjonge, tjonge, wat zijn ze in rotterdam snel tevreden! Na twee zéér spectaculaire voor- ronde- wedstrijden in de Champions League tegen het almachtige FC Jazz uit Finland (wat voornamelijk bestond uit houthakkers, cafébazen en andere bij elkaar geraapte amateurs) plaatsten de rotterdammers zich, zij het met moeite, bij de sterksten van Europa. Het misselijkmakende tafereel na de uitwedstrijd doet al voor het verdere verloop van de Champions League vrezen. Terwijl van de Herik met dollartekens in de ogen zich in de kleedkamer bevond, liet de selectie de champagne rijkelijk vloeien, na hun afgang tegen FC Jazz! De spelers rekenden zich al rijk. Waar de ene speler zich al in Monaco ziet wonen en de andere een nieuwe sportauto voor de vrouw heeft besteld, ziet van de Herik de sky- boxen al overvol zitten met bobo's die zelf kunnen aanschouwen hoe feyenoord de eerste ronde niet eens overleeft. Ja Jorien, Juventus en Manchester United is andere koek! Heuse passe-partouts worden uit de kast gehaald om de 'supporters' de gelegenheid'te geven om de afgang van Arie en zijn spelers met hun eigen ogen te aanschouwen. Het geld gaat binnen stromen, een tip voor Jorien: doe wat nuttigs met dat geld, geef Henk Vos een fikse oprot-premie, en koop alsjeblieft weer eens een paar miskopen voor in de spits, kunnen we weer eens lachen! O ja, champagne drink je pas na het winnen van de Champions League en niet na een overwinning op een stelletje amateurs! Geen fanzine in rotterdam-zuid Nu de één na andere club met een fanzine op de proppen komt, blijft het rotterdamse kuip- volk verstoken van deze populaire vorm van meningsuiting. Is het misschien omdat ze niemand kunnen vinden die fatsoenlijk Nederlands op papier kan zetten, en niemand kunnen vinden die weet hoe een kopieerapparaat werkt? Ook op Internet blijft het behelpen met de sites van deze club. Kopietjes maken tot daar aan toe, maar een computer??? Pfff, veel te moeilijk! Tja, de club uit rotterdam bestaat uit harde werkers, dus als de hersenen gebruikt moeten worden zijn ze niet thuis. Na het lezen van De Ajax Ster pijnigen ze zich de hersens over hoe ze zoiets moeten maken, het antwoord ligt zoals gewoonlijk in Amsterdam! (Zie je het trouwens al voor je: een feyenoord-supporter die met een volle zak dubbeltjes bij de plaatselijke supermarkt een paar honderd kopietjes staat te maken?) feyenoord... .slaap lekker verderDAS is niet meer in te halen! 11

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 11