Van de redactie Ons laatste nummer van het vorig seizoen brak wederom een verkooprecord: 2.250 stuks. Een aardig aantal dachten wij! Ook dit seizoen kunnen jullie periodiek weer De Ajax Ster verwachten. In de colofon van dit blad kunnen jullie lezen wanneer. Een verandering in vergelijking met vorig seizoen is dat met ingang van dit seizoen De Ajax Ster rechts onder op het voorblad van een groot nummer is voorzien, wat de herkenbaarheid moet vergroten. Tevens zijn de lay-out, de bladkwaliteit en het lettertype verbeterd; ook is de redactie met twee supporters uitgebreid. Gelukkig hebben we de verkoopprijs niet hoeven te ve randeren! I De F-Side is, als alles een beetje goed is gegaan, redelijk bij elkaar vergaard. Dat houdt in i dat we nu met z'n allen maar eens een groot front moeten gaan vormen. Situaties als vorig seizoen, dat we een beetje (erg) werden weggezongen, mogen niet meer voorkomen. Dat het wel kan bewees de wedstrijd tegen feyenoord. Gezien de gehoorde liederen tijdens de terug reis uit Liverpool kunnen we dit seizoen een hoop sfeer verwachten. Volgens ons kan het gebrek aan goede songs géén excuus meer zijn. Na de laatste wedstrijd tegen Vitesse is waarschijnlijk iedereen weer begonnen met aftellen. Zo'n slecht seizoen als het vorige wil je toch direct weer goedmaken? Dat moet dan gebeuren zonder o.a. Kluivert, Bogarde, Scholten en Overmars. Na een zomer zappen op de Teletekstpagina's 648 en 649 kwamen wij tot tien nieuwe spelers. En volgens ons zitten er wel een paar kanjers bij. I/Vat te denken van namen als Michael Laudrup (hopen dat z'n jongere broer volgend jaar ook komt), Shota Arveladze en Sunday Oliseh (in Liverpool trouwens al mooi toegezongen). De eerste overwinning op feyenoord werd tijdens de zomervakantie al binnengehaald. Na een mooi hotelgevecht besloot Froylan Ledezma toch voor Ajax te kiezen. Naast een overwinning leed Ajax (in ieder geval de supporters) ook een gevoelige nederlaag. Sprak Michael van Praag nog in een krant dat er sfeerverhogende faciliteiten in de Arena waren aangebracht, door Jan Gaasterland c.s. waren er sfeerverlagende faciliteiten aangebracht (zie foto links). Naar verluidt heet de Arena in de Bobo-mond tegenwoordig Philips-stadion II. In deze Ajax Ster vinden jullie ook weer een aantal bekende items terug uit het afgelopen seizoen. Uiteraard ook aandacht voor de vorig seizoen onder de DAS-lezers gehouden enquête. Daarnaast een sfeerverslag van het UMBRO-toernooi in Liverpool, de dit jaar steeds terugkerende column van Joark, informatie over de gewijzigde procedure wat betreft de abonnementen op DAS en een verrassende nasleep uit het vorig seizoen. I 3

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 3