Who the fuck isRooie Henk 1Welke en wanneer was je eerste wedstrijd van Ajax en waarom ging je hier naar toe? Xerxes/DHC - Ajax, ik geloof in 1967. DHC speelde toen eredivisie in Delft. Mijn vader nam me mee naar deze wedstrijd. 2. Wat was jouw mooiste moment bij Ajax? De (winnende) finale in Athene tegen Lokomotive Leipzig. 3. Wat was jouw vervelendste moment bij Ajax? WV - Ajax 3-0. Een jaar of wat geleden. Gigantisch veel sneeuw op het veld. Ajax stond vlak voor tijd met 3-0 achter. De enige keer in mijn leven dat ik eerder weg ben gegaan. 4. Wat was jouw meest angstige moment bij Ajax? De gestaakte wedstrijd FC Den Haag tegen Ajax, ongeveer 8 jaar geleden. 5. Wat trekt je het meest aan om naar Ajax te gaan? Het voetbal, de uitstraling, eigenlijk alles. 6. Wat vindt je de meest aantrekkelijke uitwedstrijd en waarom? Heerenveen uit. Leuk stadion, grappige sfeer, en dat volkslied doet me ook wel wat. 7. Wat is jouw meest favoriete club na Ajax en waarom? Anderlecht. Vanwege de gezelligheid daar met de supporters, al gaat het nu qua voetbal een stuk minder. 8. Waarop ben je het meest trots bij Ajax? Op alle gewonnen prijzen. In ieder geval niet op een specifieke speler. 9. Waaraan erger je het meest bij Ajax? De behandeling van de supporters door het bestuur. Ajax is niet echt zuinig op haar supporters. 10. Wat is jouw meest favoriete speler aller tijden en waarom? Johnny Bosman. Heb ik veel respect voor,'heeft altijd hard moeten knokken voor zijn plaats omdat hij altijd een wereldspits voor zich had. Denk maar aan van Basten. 11Wat vindt je het mooiste stadion waar je ooit bent geweest en waarom? Anderlecht. Geen hekken, en voor de wedstrijd kun je nog even lekker een pintje drinken. 12 Wat vindt je het lelijkste stadion waar je ooit bent geweest en waarom? Dat van NEC en Roda, toelichting is denk ik overbodig. 13. Aan welke club heb je het meest een hekel en waarom? feyenoord. Omdat ze daar denken net zo populair te zijn als Ajax, wat uiteraard bij lange na niet zo is. 14. Welke speler zou Ajax nu moeten kopen en waarom? Johnny Bosman. Hij zou er dit seizoen nog wel een balletje of 20 inschoppen denk ik. Dat zagen we vorig seizoen wel. 15. Wat vindt je het beste artikel of de beste rubriek uit DAS? Who the fuck is(Voorheen 20 vragen aan 16. Waf vindt je het slechtste artikel of de slechtste rubriek uit DAS? Geen. 17. Waf zou je het eerst doen als je één dag voorzitter van Ajax bent? De hele dag praten met (vaste) supporters over wat hun werkelijke wensen zijn, en niet bijvoorbeeld zo maar besluiten een pasfoto op je seizoenkaart te moeten plakken. 22

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 22