Na de wedstrijd gingen we tot erg laat op stap, waarbij ene Terence Kluivert (geen familie van) zich onderscheidde door al stomdronken zijnde in één beweging (midden op straat) een Engelse schone van zowel haar bovenkleding (niet dat dat al te veel was) als haar BH te ontdoen, waarop deze dame hierop de verbaasde Terence (die inmiddels al weer vergeten was wat hij had gedaan) met een pump te lijf wilde gaan, doch door een aantal vriendinnen (waarvan één zelfs haar excuses voor het gedrag van haar vriendin aanbood???) hiervan werd weerhouden. Later die nacht presteerde Terence het om het tweepersoonsbed, welk hij met zijn broer deelde, in z'n geheel onder te pissen, waarop broerlief verkoos de nacht op de, in ieder geval droge, grond door te brengen. Ook kwamen we die nacht nog een tweetal (overigens toffe) Ajacieden tegen die, onwetend van diverse DAS-publicaties, deze trip bij Roever hadden geboekt en derhalve aan reis, hotel en kaartjes een slordige 350 gulden méér hadden betaald dan wij. De volgende dag stond het duel om de derde plaats, Newcastle-Ajax (0-3), voor ons op het programma. Wederom was het geen ai te beste pot, met uitzondering echter van de laatste 15 minuten, waarin Benny McCarthy ondubbelzinnig zijn visitekaartje afgaf. Twee fraaie doelpunten en nog eens twee lekkere acties bekroonden zijn korte optreden. Ook bracht Sunday Oliseh ons weer in verrukking met een aantal lekkere stevige verdedigende acties alsmede een werkelijk fantastisch doelpunt (een afstandsschot "uit stand" van ca. 25 meter). Van de overige nieuwelingen bekoorde met name Arveladze "op 11" ons en toonden Tobiassen en Tom Sier zich betrouwbare backs. Na de wedstrijd bleven we nog één helft hangen bij Everton-Chelsea (1-3). Na net niet in slaap te zijn gevallen (de TTTT bliezen ons van tijd tot tijd wakker), vertrokken we in de rust (0-0) richting centrum (en misten, zoals we achteraf hoorden, de beste helft van het toernooi). In het centrum troffen we tot onze verbazing Lola's Café Bar aan, met als trotse uitbaterje raadt het al (zie foto links). Heeft die Lola ons (en de belastingdienst) onlangs toch maar een flinke hoeveelheid koemest in onze ogen gestrooid (zie DAS nr. 6. blz. 25, links onderaan). Al met al hebben we een paar heerlijke dagen gehad. Met name de manier van kleden van de Engelse dames is ons uitstekend bevallen. Overigens was het maar goed dat Patrick Kluivert deze trip niet meer meemaakte (zie foto rechts).

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 17