Tenslotte "You'll never walk alone" onderwerp hebben. De pot verwijt de ketel, maar goed beter wat zingen dan helemaal niets. Te ingewikkeld Kom op zeg, hier dan een simpele ter afsluiting Stand up, if you hate feyenoord, Stand up, if you hate feyenoord, (Melodie you're shit and you know you are) DAS moet niet zoveel hebben van de originele (lange) versie van "You'll never walk alone". In een echt stadion wordt de stadionversie gezongen. Weten we het nog Al in de 70-er jaren kostte het vreselijk veel moeite om de juiste tekst er in te krijgen bij de Ajax-supporters. In de 80-er jaren lukte het zowaar, er ontstonden zelfs twee versies (ook een kort gezongen variant met handgeklap ertussen). Helaas is het de laatste jaren weer helemaal mis. Met kromgetrokken tenen horen wij de laatste tijd het goedbedoelde gemummel van de F-Side aan. Geprobeerd wordt om een combinatie te zingen van de originele versie en de stadionversie. Met als resultaat een volledig a-synchroon gezang waarbij de geluiden van de krolse kat van de buren verbleken. De enige juiste tekst voor de stadionversie Walk on, walk on With hope in your heart And you never walk, alone You'll never walk alone Walk on, walk on enzovoort. We willen hierbij nog eens beledigend duidelijk maken dat deze song in een rustig tempo en met waardigheid wordt gezongen. Dus niet dat typische Nederlandse, van steeds sneller en onduidelijker gaan zingen. Het ontbrak er nog maar aan dat dit lied in een soort "la-la-la" variant ontaarde. Deze gruwel is ons gelukkig bespaard gebleven. Top 5 meest gehate songs t. Niets 1 38% 2. Discriminerende songs 20% 3. Alles van de tegenpartij 12% 4. Herdertjes 10% 5. Het fuck-you lied 3% Bron DAS-lezers enquête 1997 Top 5 populairste songs 1. He, Amsterdam 13% 2. We are the champions 12% 3. You'll never Walk alone 11% 4. Herdertjes 8% 5. Que sera 8% Bron DAS-lezers enquête 1997 Opvallend is dat er kennelijk gemengde gevoelens aanwezig zijn over de Herdertjes. De een noemt het een 'boeren-lied" dat al lang niet meer origineel is, voor andere supporters is het nog steeds nummer 1. 11

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 11