Rondom Ajax-Vitesse (Remember Carlo Dave v-d- Berg qp Zuid spontaan afscheid Van Gaal. Kluivert etc.?) -7- is welk percentage vrije verkoop redelijk is. Vijftig procent voor het reisbureau en vijftig procent vrije verkoop? Wat ons betreft gaan alle kaarten in de vrije verkoop, tenzij er zwaarwegende redenen zijn te verzinnen om dit niet te doen. Dit zal per wedstrijd bekeken moeten worden. Afhandeling van de klacht lijkt traag te gaan, er is al meer dan een jaar verstre ken. Volgens EZ gaat het echter "als een speer". Het ministerie gaat niet over één nacht ijs, en onderzoekt de klacht nauwkeurig. Uiteraard wordt ook de rol van Ajax hierbij onderzocht. Interessant hierbij is de vraag op welke wijze de belangen van Roever en Ajax bij een koppelverkoop zijn geregeld. Is de penning meester van Ajax op de achtergrond de lachende derde? Alleen sponsorcontrac ten kunnen uitsluitsel geven, hetgeen extra onderzoek vergt. EZ wenst een zorgvuldige procedure te volgen en kan zich gezien de prestige-kant van de zaak geen juridische zeperd veroorloven. Daarnaast zijn de mogelijkheden tot een maatregel ook beperkt, doordat er weer losse kaarten in de verkoop gaan. Aangestuurd wordt op een voor alle partijen aanvaardbare oplossing. Een schikking dus, maar dat laat nog wel even op zich wachten. DAS houdt je verder op de hoogte. Hedenmiddag is de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen. Hierin staat - zoals ieder jaar- weer het een en ander aan bijzonders te gebeuren. In dit geval: Een herdenking aan Carlo. Het is de bedoeling dat er op de eerste ring Zuid (de F-Side) vóór de wedstrijd een groot spandoek met de tekst "Remember Carlo" wordt uitgerold onder het zingen van "Carlo, Carlo" op de wijs van "Amazing Grace" (in Nederland bekend onder "Waarheen, waarvoor"). Wij hopen dat alle supporters in het hele stadion dit zullen meezingen. Hierna zal er getracht worden om één minuut stilte in acht te nemen, waarna we Ajax als nooit tevoren zullen aanmoedigen. Zoals tot op heden is gebeurd, zal ook nu de lege stoel van Carlo (in vak 125) weer van bloemen worden voorzien. Carlo, we'll remember you forever! Dave van de Bero on Zuid. Dave heeft aan een medewerker van DAS toegezegd dat als hij vandaag niet speelt of op de reservebank zit, hij met veel plezier als een vorm van afscheid aan de Ajax-supporters op de F-Side wil plaatsnemen. Dave, alvast bedankt voor je prachtige voorzetten; jammer dat je het net niet gered hebt en veel succes in je verdere carrière (en misschien tot ziens?). Een waardio afscheid van vertrekkende trainers en spelers in de ArenA? Het zou mooi zijn als er ook in de ArenA nog een waardig afscheid van Louis van Gaal, Gerard van der Lem, Frans Hoek, Patrick Kluivert, Winston Bogarde, Arnold Scholten, Dave van de Berg en Menno Willems door de supporters zou plaatsvinden. Het mooiste is het, als dit een waar spontaan volksfeest zou worden. Met andere woorden: Ajax-supporters doe jullie best!

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 7