Inhoudsopgave: blz. 2 Van de redactie blz. 4 Alt. afscheid Kluivert van Gaal blz. 5 Toernooi Everton Sunderland-Ajax blz. 6 De Roever Rover Story (5) blz. 8 Kort nieuws blz. 9 De vele gezichten van M. van Praag blz. 10 Ajax: wat kostte me dat blz. 12 Verplichtingen Sparta-Ajax blz. 13 Wij hebben gelezen blz. 14 Foto alt. afscheid Patrick Kluivert blz. 16 Ingezonden brieven blz. 20 Tribuneliederen (3 en slot) blz. 23 De fanzine (3) blz. 24 Goeie oude tijd: Hel van Den Haag blz. 26 20 vragen aanPiet blz. 27 Evaluatie F-Side terug blz. 28 Afsluiters Van de redactie. Hierbij het 7e nummer van DAS. Ons 6e nummer had een oplage van 2.125 stuks. Hiervan hebben wij er (weliswaar in 3 etappes, te weten vóór en na Ajax - Heerenveen en vóór Ajax - F.C. Twente) 2.062 stuks verkocht, derhalve wéér een (weliswaar bescheiden) record. Ook gaat de verkoop van de oudere nummers steeds beter lo pen. De nummers 1 t/m 3 raakten zelfs geheel uitverkocht, zodat we deze weer hebben laten bijdrukken. Van de 2.062 verkochte nummers 6 van DAS ging ca. 55% bij het station Bijlmer van de hand, ca. 40% aan de noordzijde en ca. 5% na Ajax - Heerenveen aan de zuidzijde. Opvallend was dat ook de Heerenveen-supporters uit nieuwsgierigheid grif f 2,~ voor DAS neertelden (zij hadden nog nooit van een fanzine gehoord!). Mogelijk leidt dit het volgende seizoen tot "Het Pompebled" of iets dergelijks. Wat minder leuk was, was een vervelende interven tie tijdens de verkoop van DAS door een tweetal slecht van de Wet op de hoogte zijnde politiebe ambten van de afdeling "bijzondere Wetten" (terwijl -2- DAS Postbus 4097 2003 EB HAARLEM E-mail adres Internat: pi_alfa@euronet.nl Internet adres (URL): http://www.euronet.nl/ users/pi_alfa/das.htm Verkoopdata/tijden: vanaf ca. 2 uur t/m ca. 15 minuten vóór aanvang van de eerste thuiswed strijd in de maand vóór aanvang van hierop volgende wed strijden indien er nog exemplaren zijn over gebleven). Verkoopplaatsen: 1Zuid: station Bijlmer 2. Noord: looproute sta tions Duivendrecht en Strandvliet naar de ArenA (hier zijn tevens eerder verschenen num mers te verkrijgen). Nabestellen reeds ver schenen nummers kan al leen per 3, 7 of 10 stuks d.m.v. het in een enveloppe aan de post bus zenden van óf papiergeld óf een girobetaalkaart óf een eurocheque ten bedrage van: 1 10,-- voor 3 stuks; f 20,- voor 7 stuks; f 25,- voor 10 stuks. S.v.p. duidelijk de betreffende nummers en uw naam en adres ver melden. Toezending volgt binnen 10 dagen na ontvangst van het geld, de girobetaal kaart of de eurocheque. Voor abonnementen geldt dezelfde betaal- procedure als voor na bestellingen, kosten f 4,~ per nummer, aantal nummers zelf te bepalen, doch maximaal 10 nummersl blz. 7 Rond Ajax-Vitesse (o.a. Remember Carlo)

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 2