6. Als het lente wordt, dan gooien wij, bommen op rotterdam 13x1 Duizend gele, duizend rode Veel gewonden, nog meer doden, Wat de Luftwaffe niet kan Doet de F-Side in rotterdam Doet de èèF-Side in rotterdaham (Op de wijs van Herman Emmink's "Tulpen uit Amsterdam") 7. Op zondagmiddag, in een volle kuip Verslaan wij feynoord, en liggen in een stuip Wij zijn het jodenlegioen En we worden kampioen Op zondagmiddag, in een volle kuip (Een oud en zelfs bij ons tot voor een maand niet bekend lied. De wijs is voor zover ons bekend geen wijs van een bestaand lied. Paul B., bedankt voor de tekst) 8. We have joy, we have fun We have feynoord on the run But the fun did not last 'Cause the bastards run too fast (Op de wijs van o.a. "Seasons in the sun" van Terry Jacks) 9. Hand eraf, kameraden. Hand eraf, bij feyenoord Geen woorden maar dahaden Weg met feyenoord (Gezongen nadat er op het Damrak een voor een Ajacied bestemde bom in de hand van een feyenoorder was ontploft. Op de wijs van "Hand in hand") 10. Met de dood, in de ogen Zaten zij, bij lief en leed Ze schijten zeven kleuheuren Die van feyenoord (Gezongen nadat Ajax-supporters feyenoord- en Utrecht-supporters de stuipen op het lijf hadden gejaagd voorafgaande aan het TV-programma "Lief en leed", wat over voetbalvandalisme zou gaan. Het programma is uiteindelijk afgelast. Eveneens op de wijs van "Hand in hand") Wij eindigen met de "(pro-)Jodenliederen". Ook hier benadrukken wij dat wij ook met deze songs niemand willen kwetsen en geven slechts bestaande en gezongen teksten weer. 1Wat ruist er door het struikgewas Joden, Joden, Joden (Volgens ons voor het eerst gezongen na FC Den Bosch - Ajax in 1992, toen politieagenten Ajax- supporters na de wedstrijd een half uur bij hun vak wilden vasthouden en er Ajax-supporters via het struikgewas ontsnapten. De wijs is afkomstig van het gelijknamige liedje van Toon Hermans) 2Joden worden kampioen, kampioen, kampioen Joden worden kampioen, 't zullen de Joden zijn (Op de wijs vanhelaas kunnen we er weer niet opkomen) 3. Joden Joden, Joden Joden, Joden Joden, we worden kampioen (Ook bekend als Kluivert Kluivert etc. Op de wijs van het carnavalslied "Roekie zoekie") -22-

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 22