voor de UEFA - Cup het werd AA - Gentantwoordde hij op de vraag opmerking Het had ook Liverpool of Madrid kunnen worden, dat zijn toch niet de minste Brian antwoordde:Het zijn niet de minste, nee. Maar wij zijn AJAX". Ik moest ineens aan hem denken toen ik na afloop van Heerenveen door de regen naar huis liep. Niet eens bedroefd over het slechte spel, maar bedroefd over de vreugde na afloop. Met vriendelijke groet, Jorn. Wij zijn Ajax Te jong om te spelen In dienst van het team Rendement en Building' Door jou niet gezien Kritiek werd de bank De bank werd vaarwel Geen plaats voor emoties Slechts oog voor het spel En ja, ook ik heb je de kanker gescholden' Als jij en je maten Zelfs bij achterstand dolden De duels met Gerets Je laatste invalbeurt Vooral je woorden, blijven me bij, Omdat ik het nooit meer zie Ajax Joden half drie Een mooi gedicht Jorn. Wel verassend dat hij over Brian Roy gaat. Misschien iets voor AJAX om hem te herenigen met zijn maatje Richard Witschge De echte F - Side nog steeds niet terug I Jaren achtereen waren zi| de sfeermakers in de Meerde mannen en vrouwen van de F - Side. Zij zongen en schreeuwden altijd als eerste en ook begon hier altijd de wave die ook altijd de eerste paar keren op de eretribune in schoonheid stierf. Op de F - Side maakt het eigenlijk niet uit of AJAX goed of slecht speelde, of wij verloren of wonnen, we hadden toch wel lol. Je moest er toch wel een uur van- tevoren zijn om op je 'eigen' plekkie te staan, maar dat had je er graag voor over ook al zat je in de winter te vernikkelen van de kou. Van dit vak ben ik in de paar jaar dat ik er stond gaan houden en elk jaar na de zomerstop had ik het gevoel als ik de trap op liep naar het vak ik ben weer thuis I Toen kwam het bericht dat wij gingen verhuizen naar een multi - functioneel stadion. Op zich een goede zaak want de Meer en Het Olympisch waren toch wel verouderd. Maar wat is er tot mijn schrik gebeurtde sfeer is totaal weg I Natuurlijk heeft het te maken met nieuwelingen en bobo's die ook bij ons in het vak zitten, maar de grootste reden is wel we staan niet meerHet is een stuk lastiger sfeer te maken als je zit. Daarom pleit ik voor de volgende maatregelen Een nagekomen verzoek: Hoi Ajacieden, Sinds enkele maanden ben ik ernstig ziek en kan de Ajax -wedstrijden niet meer bezoeken. Wie stuurt mij een kaartje om de eenzaamheid te verdrijven? Mijn naam en adres zijn: Danny Jansen Staalmeesterspad 8 1383 CD WEESP Normaal plaatsen wij deze ver zoeken niet, omdat DAS anders 2 x zo dik (en duur) wordt. Omdat we echter van een vriend van jou hebben begrepen dat er weinig fanatiekere Ajax-fans dan jou zijn en het momenteel niet zo best met jou is, hebben we jouw verzoek met plezier geplaatst. Het beste! -18-

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 18