-17- HalloAjax Ster Alereerst de complimenten met jullie fantastische blad Eindelijk eens een blad met echt interessante onderwerpen. Ten minste geen vage artikelen als in de gewone AJAX - bladen zoals verhalen over Ronald de Boer's moeilijke jeugd omdat zijn hamster impotent was en de gemiddelde uitgaven van Dam per jaar aan haarlak. Nee, gewoon de dingen die de echte supporters interesseren. Meestal cynisch, soms wat hard, maar juist daardoor enorm gewaardeerd. Heel leuk dat juilie een enquete hebben gemaakt. Ik heb hem dan ook met veel plezier ingevuld. Ik wil heel graag wat aan jullie kwijt: Het valt mij het heie seizoen al op dat de stoel naast mij leeg blijft. Daarom heb ik AJAX geschreven of het misschien mogelijk is om volgend jaar ook die stoel te kopen voor een vriend van me Ik heb echter nooit een reactie ontvangen. Dat vind ik geen stijl. En toen ik een jaar of vijf geleden mijn eerste brief schreef voor een seizoenkaart kreeg ik binnen een week antwoord en een lijst van de vakken die ik allemaal kon kiezen. Sinds die tijd is AJAX heel veel meer gaan verdienen en zich ook veel minder gaan interesseren in de eigen supporters. Ze kunnen toch op zijn minst even schrijven dat het niet kan of zo. Ik zal zeer binnenkort weer een brief schrijven, maar dat heeft nu natuurlijk geen zin meer, want ze zijn de seizoenkaarten voor volgend jaar al aan het verdelen en we zitten net over de helft van het huidige seizoen Nou, om tot slot nog even lekker burgerlijk te klinken: Ga zo door I Met vriendelijke groet, Nase uit Huizen De bereikbaarheid van de AJAX - administratie blijft om te huilen. Een 0 6 nummer waar je geen reet aan hebt, en brieven worden niet beantwoord Een slechte zaak. Mede daarom hebben wij een enquete gehouden, zodat wij AJAX op de hoogte kunnen stellen van wat er nu nog steeds mis is. Geachte DAS en Steef, Graag wil ik even reageren op de brief van Steef in DAS nummer 6 over de Nep F - Siders in Beverwijk Ik ben het helemaal eens met Steef en als er vele niet weg waren gerend had Carlo misschien nog wel geleefd. Ik zeg misschien omdat ik er niet bij ben geweest in Beverwijk en er daarom ook niet over kan oordelen Ik was misschien ook wel weggerend, maar ik weet ook dat ik mij dan wel heel erg schuldig zou voelen en diep zou schamen I Ik kan er dan met mijn pet niet bij, dat er toch mensen zijn die vertellen dat zij hebben staan kijken en het een gekkenhuis was. Als ik hun was hield ik mijn kop hierover en bleef ik weg bij AJAX. Hoe kun je nou gaan kijken als er iemand op brute wijze vermoord wordt Diana uit Almere Zoals beloofd hebben we deze reactie doorgestuurd naar Steef. Geachte DAS - redactie, Hierbij doe ik jullie de enquete toekomen die tegen Heerenveen verspreid werd. Zoals zo velen zeker de laatste tijd neem ik DAS zeer serieus en die enquete is ook weer een goed initiatief. Het werd echt tijd dat er zoiets DAS gebeurde Na al het gekloot van het afgelopen jaar Arena, blessures, beroerde spel, Beverwijk is DAS echt effe een positief punt. Voor het volgende seizoen is het gekloot alweer begonnen komen wij ooit nog uit dit vak? Maar dit allemaal even terzijde, waarom ik jullie schrijf is namelijk dat ik dacht een bijdrage te kunnen leveren aan jullie blad. Het is misschien even schrikken maar het gaat over Brian Roy. Ondanks mijn soms te grote bek kan ik namelijk ook uitspattingen in deze richting hebben De laatste tijd als ik naar Ajax kijk dan zie ik de bezieling, de arrogantie er een beetje uitglijden Ik dacht eerst dat het misschien door de Meer kwam maar die "Wij zijn AJAX"- mentaliteit is een beetje pleitte Voor mij was Brian Roy altijd de jongen die dit echt uitstraalde. Ik weet nog het interview over de loting

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 17