AJAX Rondom Juventus - Ajax -24- De auto van hotelgenoten van ons die de nacht vóór de wed strijd door (waarschijnlijk) Juve-tifosi onder handen werd genomen In het centrum werd door Italianen dit pamflet verkocht. Is het anti-Ajax? Gezien onze beperkte kennis van de Italiaanse taal weten wij het niet. De eerste Ajacied die ons kan vertellen wat het betekent, krijgt van ons een gratis DAS! In Turijn kregen we van een echte Ajax-supporter nog een drietal klachten over de ArenA, met het verzoek om deze in DAS te vermelden. Bij dezen dan: 1. Zou Ajax s.v.p. de witte netten van de doelen willen vervangen door groene. Het zicht van de mensen die schuin achter de doelen (laag op de eerste ring) zitten, schijnt hierdoor aanzienlijk te verbeteren; 2. Zou Ajax nu s.v.p. serieus iets willen doen aan het zicht op het veld voor de laaggeplaatste supporters op de eerste ring; het schijnt nu weer belabberder te zijn dan het al was; 3. Waarom kun je bij een wedstrijd van de Amsterdam Admirals wèl gewoon bier kopen en bij Ajax (nog steeds) niet; het verhaal dat de Admirals ander publiek hebben dan Ajax gaat niet meer op, omdat een behoorlijk deel van het Admiral-publiek uit Ajax-publlek bestaat (en daar gaat het ook niet mis). Wij hopen dat Ajax iets met deze klachten doet (eventuele reacties mag Ajax naar onze Postbus sturen, dan zorgen wij er wel voor dat deze reacties bij de betreffende personen terechtkomen). Een bij Dell Alpi aangetroffen welkoms- groet van onze Haagse vrienden!

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 24