-23- NASLEEP BEVERWIJK (2) Daders aangehouden, of toch niet Op woensdag 9 april j.l. verscheen er in de Telegraaf een merk waardig artikel onder de kop "Net sluit zich om hoofverdachte Hooligan-moord". Volgens deze krant was (en is) de identiteit van de hoofddader al vanaf begin april bekend, maar is de politie nog steeds niet in staat geweest om deze dader te arres teren. Al deze informatie omtrent de dader komt van een tipgever uit het hooligan-milieu feyenoord?De Telegraaf schuwt niet om tevens het onderkomen van de Rotterdamse hooligans te noemen. Wellicht niet zo'n slimme zet van deze 'wakkere' krant. Tevens werd in dit artikel vermeld dat de Rotterdammer nogal trots is op zijn laffe daad, en dat dit opgenomen is op een video, die circuleert in Rotterdamse kringen. Al met al een vreemd artikel. Uiteraard is er om een reactie gevraagd aan de politie. En wat melden zij? De verdachte is nog niet gearresteerd omdat er nogal wat communicatiestoornissen zijn tussen de diverse inlichtingen diensten van de recherche. De informatie (volgens ons prioriteit nr.l) zou pas in een laat stadium zijn overgedragen aan de politie Kennemerland. Nu staat deze politie al niet hoog aange schreven (I.R.T.-affaire), daarom twijfelen wij aan de inzet van dit onderzoeksteam van dit beruchte korps uit Kennemerland. De informant zou ook geld vragen voor zijn tip, maar de politie weigert om hierop in te gaan. Het is toch niet meer dan normaal dat er geld wordt uitgeloofd voor een tip van een willekeurige moord Waarom dan niet voor deze Is het zo dat de politie niet zo'n hoge prioriteit geeft aan deze laffe moord, of vergissen wij ons Mochten zij binnen afzienbare tijd alsnog met de dader op de proppen komen, dan nemen wij deze woorden terug. Het stilzwijgen over de mensen die nu nog vastzitten, zowel AJAX als feye'moord' aanhangers bevalt ons niets. Politie Kennemerland, de volgende zet is aan U Eindresultaat collecte voor Fred Rondom de wedstrijd AJAX - Juventus is er gecollecteerd voor Fred. Het resultaat is prima! De supporters die massaal gehoor hebben gegeven worden hierbij bedankt! Ook het resultaat van de actie 'Fluitje voor Fred' rondom de wedstrijd P.S.V. - AJAX is goed geweest helaas dacht de Eindhovense politie daar anders over, zie artikel elders in dit blad)Het bedrag dat is opge haald met de collecte bedroeg maar liefst f 2.126,25. DAS heeft dit bedrag aangevuld tot f 21300,=. De fluitjesactie heeft opgeleverd f 664,=. De totale opbrengst voor Fred bedraagt daar mee f 2564,= 1 Dit bedrag is reeds overgemaakt naar Fred zijn ouders, die blij en verrast waren. Wij weten zeker dat dit bedrag meer dan welkom is Ook de post die wij hebben mogen ontvangen, hebben wij doorge stuurd naar Fred. De vele reacties die er kwamen, bewijst maar weer dat we Fred niet vergeten zijn. Dat zal hem in zijn verdere herstel alleen maar sterken.Namens de betrokkenen willen wij een ieder bedanken die aan deze actie hebben meegeholpen.

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 23