Afscheidsgroet Carlo Onze rots in de branding is er niet meer We staan hier vandaag tegenover de Meer, de plaats waar we vele jaren lang zoveel hebben meegemaakt. Ajacied wasje in hart en nieren, laat niemand beweren dat het anders is geweest. Je was een grote persoonlijkheid binnen onze groep, die ook in moeilijke situaties voor ons klaar stond. En altijd met die aanstekelijke lach om je mond en je typische opmerkingen; "wat moet je geile of "hé geile, waar ben je nu mee bezig We zullen dit missen. Ook in de periode van ons F-side honk was je op jouw manier aktief. Achter de bar staan vond je prima, maar niet nu, of in de rust of na de wedstrijd. De volgende wedstrijd kwam je altijd veel beter uit. Het maakte ons nooit uit, wie kon er nu kwaad worden op Carlo Voor jou zal er nooit meer een volgende wedstrijd komen. Toch zullen we en mogen we je nooit vergeten. Jouw stoel in vak 125 van de ArenA zal altijd ter nagedachtenis worden vrijgehouden. Carlo, wij gedenken je in groot respect, je was voor velen van ons een voorbeeld. We zullen je nooit vergeten. Je oude f-side gabbers. VAK F, Namens de Brugse East-Side willen wij onze innige deelneming meedelen voor het overlijden van Carlo. Enkele van onze supporters zullen aanwezig zijn om namens de East-Side een laatste groet te brengen aan Carlo. Wat er gebeurt is betreuren wij ten zeerste. Wij zullen aan jullie denken in deze tijden, geer la Juve een pak rammel Casual Greetings Bruges -7-

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 7