F-Side terug, VIP-side weg Boycot Arena-card Clubcard Sport-7 Roever (4) Het gaat erop lijken dat er schot begint te komen in de actie "P-Side terug". Op 18 december van vorig jaar vond er een vervolg-vergadering plaats tussen vertegenwoordigers van de ArenA, het Ajax-bestuur en de "nieuwe F-Side". Hieronder een verslag hiervan (tussen haakjes staat het volgnummer van het oorspronkelijke eisenpakket van "de nieuwe F-Side"; daar waar geen nummer van dit eisenpakket staat vermeld is er sprake van een nieuw punt; voor het gemak noemen wij de partijen respectievelijk "de ArenA", "Ajax" en "de F-Side"): Onderwerp Vertrek aandeelhouders (1) Uniform tarief "F-Side" (5) Ontmoetingsplaats "F-Side" (8) Vordering In tegenstelling tot wat reeds tussen Ajax en de F-Side is afgesproken, eist de ArenA nu dat indien de aandeelhouders van de eerste ring van de zuidzijde worden verplaatst, deze allemaal (1.150 man/vrouw) bij elkaar moeten blijven zitten. Ajax stelt dat dit niet mogelijk is omdat er elders in het stadion hiervoor geen plaats is. De F-Side beweert dat deze plaats er wel is, waarop Ajax meededeelt dit nog nader te zullen onderzoeken. In ieder geval zal voor de 350 aandeelhouders die hebben gemeld weg te willen, op korte termijn een alternatieve op lossing worden gezocht, zodat zij nog in de winterstop kunnen verhuizen. Ajax zal begin 1997 de tarieven voor alle sei zoenkaarten (seizoen 1997/1998!) gaan bepalen. Er komt een nieuw supportershome, en wel vlak bij het metrostation Strandvliet. Het zal naar verwachting een oppervlakte beslaan van totaal ca. 1.000 m2 en meerdere verdiepingen bevatten, met mogelijk een dakterras. Ook komt er moge lijk een krachthonk in. Ajax zoekt momenteel naar een aannemer binnen de Ajax-gelederen om -8-

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 8