Inhoudsopgave: blz. 2 Van de redactie blz. 3 Waar is DAS voor/tegen? blz. 4 De Roever Rover Story (3) blz. 5 Jaaroverzicht Ajax 1996 blz. 8 F-Side terug (4) blz. 12 20 vragen aan: Frans u v blz. 13 Advertentie blz. 14 F-Side anno 1977 blz. 16 Ingezonden brieven blz. 19 Tribuneliederen (1) blz. 22 De goeie oude tijd: massale opsluiting in Eindhoven blz. 24 Wij hebben gelezen blz. 25 Uitwedstrijden november-december 1996 blz. 28 Afsluiters Van de redactie. Hierbij het 4e nummer van DAS. Omdat een aantal lezers ons had gevraagd om onze omslag van een beetje kleur te voorzien en wij het hier geheel mee eens waren, hebben wij ons in een nieuw jasje gestoken. Ook is dit jasje iets dikker, zodat dit hopelijk de houdbaarheid (en verzamelwaarde) van DAS wat vergroot. Wij hopen dat jullie het mooi vinden. Zo niet, dan horen we het wel (overigens hebben we bij onze drukker 10.000 omslagen moeten bestellen om de prijs hiervan niet te veel te laten oplopen, zodat jullie en wij de rest van het jaar aan deze omslag vastzitten). Wij maken hierbij onze excuses voor de afdruk-kwaliteit van ons vorige nummer (DAS nr.3). Een aantal teksten was veel te klein klein afgedrukt en van sommige plaatjes was niet of nauwelijks te onderscheiden wat erop stond. De (veel te) korte tijd waarin dit nummer moest worden gemaakt was hier debet aan. Om dit een beetje goed te maken, hebben we dit num mer extra dik gemaakt (28 bladzijden). De volgende nummers zullen weer "gewoon" 24 bladzijden bevatten. Van het 3e nummer van DAS is de gehele oplage (730 exemplaren) verkocht. Wederom werden de meeste exemplaren bij het station Bijlmer verkocht, nu echter "slechts" ca. 57% (vorige keer ca. 60%), de rest aan de noordzijde van het stadion (ca. 39%, vorige keer ca. 34%) en in Zïirich (ca. 4%, waarvan de laatste 2 exemplaren aan Barend en Van Dorp!). Omdat de afzet op de overige plaatsen rond de ArenA vrijwel nihil is, -2-

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 2