-18- voor wat betreft "reisverhalen"zie de bladzijden 25 t/m 27. Waarschijnlijk zullen er nog vele reisverhalen volgen; reageren op een boek als "Hand in hand" is als reageren op een hoop stront (gewoon je neus ophalen en negeren dus) Wij hebben nog geneens de moeite genomen om het boek te lezen (laat staan het te kopen), dus kunnen we er ook niet op reageren; de kans dat DAS produkten gaat verkopen is momenteel niet groot. Wel weten wij dat supporters dit grootschalig willen gaan doen; deze kunnen (als het niet al te commercieel wordt) gratis in DAS adverteren; voor wat betreft Internet wordt je op je wenken bediend, zie bladzijde 3. Hitlijsten. Na het lezen van DAS 1 vraag ik mij af wat jullie eigenlijk tegen Rotterdam hebben. Rotterdam is een schitterende stad en heeft veel goeds voortgebracht, zoals bijv. eh (doet er ook niet toe) In cultureel opzicht kan Amsterdam nog een puntje aan ons zuigen; zo hebben wij bijv. André van Duin en sinds kort zelfs onze eigen hitlijsten (en dat kan Amsterdam niet zeggen) Hieron der staan onze Nederlandstalige (dat begrijpen we tenminste) Top 10 (ik sta zelf op nr5) en Tip 5 NEDERLANDSTALIGE TOP-10 UIT ROTTERDAM: 1. Arie en de Haantjes: Jorien, mag ik je kijkdoos even zien 2. Koeman en Koeman: Het is lekker op de trekker return to Groning' 3. Boateng en Pistolen Paultje Kedeng, kedeng per kaliber 4. Gerard Cox in duet met Henk Vos: Ik heb eerbied voor jouw grijze haren met dank aan Joke Bruys 5. Henkie en de Frasers: Ik hou van rood en van geel, maar weet ik veel 6. H. Larsson en de Rastaband: En m'n kapper die is ziektekst: G. Cox 7. Brammetje en de Pepertjes: Jossie, ik zie tranen in je ogen. 8. D. Kljoejev en Iwan Wodka hier, wodka daar at ik nu maar kaviaar 9. Ed Konijn en zijn vriendjes: De Wortel-rap 10. Bosz en de Houthakkertjes Ademnood ik ben oud Henk F. uit Rotterdam. Ook Henk bedankt. Het zal niet meevallen om dit soort nummers de hele dag aan te horen (volgens ons ga je dan rare dingen doen; aan jullie spel te zien luisteren jullie waarschijnlijk dan ook meer naar jullie favoriete muziek dan jullie trainen; maar ja, wat wil je dan ook als je eigen TD op nr. 1 staat!). Gelukkig hebben we in Amsterdam niet zoiets. Heeft Eindhoven eigenlijk wel zulke hitlijsten? Helaas hebben we wegens ruimtegebrek de 4e brief ("Heimwee geheten) niet kunnen plaatsenDeze wordt uiteraard wel in DAS nr. 5 geplaatst (sorry P. v.d. S. uit Amsterdam) Tip 5: 1Vak S en de kindercrèche: Er ligt begraven in de haven 2. J. de Wolf en R. Witschge Ik ben een gokker... en heb verloren 3. Gaston Oh, was ik maar weggegaan waarom nou ik 4. Koos Postema en de 7-tjes: Ik ben aan de drank verslaafd... 5. Mike 'Benzinepomp' Obiku en de Shells: Was wissel.wegwezen,lekker warm. Suri-rap

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 18