De volgende vergadering! De volgende vergadering was gepland op 30 januari 1997. Op het laatste moment werd deze echter door Michael van Praag afgezegd, omdat deze een andere, belangrijkere afspraak had (en wij maar denken dat de supporters voor Ajax het belangrijkst zijn). Het tweede resu)t.aat Begin februari zijn er wederom supporters "op papier" verhuisd, nu circa 320 stuks. Hiermee kom je in totaal op 820 supporters. Ook is_ er op vrijdag 7 februari begonnen met de graffiti onderaan de le ring van de zuidzijde. Er is gekozen voor het beschilderen van panelen, die tijdens andere evenementen in de ArenA kunnen worden verwijderd. Het laatste nieuws! De graffiti is vóór Ajax - feyenoord gereed gekomen, Het is werkelijk prachtig geworden. De complimenten aan Sven en companen! Het blijkt dat 180 "nieuwe F-Sidersniet tijdig (17 februari) op een schrijven van Ajax hebben gereageerd om hun seizoenkaarten om te ruilen. Hiermee hebben zij geen goede beurt gemaakt (willen zij wel bij de nieuwe F-Side?) Omdat er binnenkort waarschijnlijk weer minimaal 600 plaatsen (van aandeel houders van degenen die mogelijk toch nog weg willen) vrijkomen en de "wacht lijst" voor de nieuwe F-Side uit nog ongeveer 100 personen bestaat, zal er rond de wedstrijden Ajax - Utrecht (9 maart) en Ajax - Roda (14 maart) wederom de gelegenheid worden geboden om je op te geven voor de nieuwe F-Side, en wel op een drietal plaatsen binnen de ArenA (2e ring zuidzijde en le 2e ring noord- zijde)Dit is overigens de laatste gelegenheid waarbij ie ie voor de nieuwe F- Side kunt opgeven! Dehiervoor vermelde 180 "nieuwe F-Siders" die niet tijdig op hetschrijven van Ajax hadden gereageerd, dienen zich (als ze nog willen) opnieuw op te geven! Overigens vindt de verhuizing voor de inschrijvers van 9 en 14 maart eerst volgend seizoen plaats. Indien er meer plaatsen op de nieuwe F- side mochten vrijkomen dan er opgaven zijn voor de nieuwe F-Side, zullen de "lege" plaatsen volgend seizoen per wedstrijd in de vrije verkoop komen! Overigens dien je bij het je opgeven voor de nieuwe F-Side je handtekening te plaatsen. Het plaatsen van je handtekening houdt tevens in dat je afstand doet van je huidige plaats (derhalve kun je hierna dus niet meer terug). Ook nog dit: je kunt je slechts als persoon opgeven en niet als groep; je kunt dus geen plek naast je maatjes claimen. Voor de nieuwe F-Side geldt volgens seizoen één tarief! Er is tot op heden nog geen nieuwe vergadering tussen Ajax en de F-Side geweest. Als laatste nog dit: zou Ajax s.v.p. die "gekunstelde" herrie na een Ajax- doelpunt kunnen afschaffen? ïij zijn wel degelijk in staat om zelf te juichen! -11-

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 11