Zicht op het veld. De betonnen muurtjes achter de doelen zullen worden verlaagd of worden vervangen door iets transparants. Tevens wordt het veld mogelijk 10 cm opgehoogd (wat extra aarde schijnt de groei van net gras te stimuleren) Afscheidsfeest Blind/van Gaal. Aiax heeft geen bezwaar dat de F-Side Danny Blind en Louis van Gaal aan het eind van dit seizoen een afscheid a la Pettersson en Rijk aard bezorgen, dus met een enorme hoeveelheid vuurwerk. Toen Ajax-supporters na de wedstrijd feyenoord- Aiax hun auto bij de ArenA gingen ophalen, bleken diverse ruitenwissers een bekeuring te bevatten en was er zelfs een twintigtal auto's weggesleept. En dat terwijl deze auto's abso luut niet hinderlijk waren geparkeerd. Om dit in de toekomst niet weer te laten gebeuren, gaat Ajax afspraken met de gemeente maken om ergens een gratis parkeerplaats te creëren; waarschijnlijk wordt dit de parkeerplaats waar de bussen naar de uitwedstrijden vertrekken. Ajax rondt eind januari 19971 een onderzoek af naar de prijzen die Roever Reizen voor Europese uitwedstrijden hanteert. Naar verluid vond zelfs Ajax deze prijzen aan de hoge kant. zover het verslag van de vergadering van 18 december 1996. Het eerste resultaat: Het eerste concrete resultaat is eindelijk binnen! Medio januari 1997 zijn er ca. 500 supporters "op papier" van de zuidzijde naar elders en vice-versa verhuisd. Dit is echter nog niet het verwachte aantal. De reden hiervan is dat de ArenA en Ajax nog steeds geen overeenstemming met de aandeelhouders (of eigenligk de spreekbuizen van deze aandeelhouders) hebben kunnen bereiken. Als alles goed gaat jen dat is en blijft nog steeds de vraag bij Ajax) krijgen de aandeelhouders eind januari (1997) een mailing van Ajax waarin hen gevraagd wordt of zij weg willen van de zuidzijde en onder welke voorwaarden. -10- Parkeren uitwedstrijden. Prijzen Roever-Reizen.

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1997 | | pagina 10