4 uur van het kastje naar de muur (ofwel van een binnenplaats naar een garagebox (made in Auschwitz) geleid en uiteindelijk -zonder enige vorm van excuus- om 16.3 0 uur op een stationnetjein Maarssen afgezet; de volgende dag stond in de meeste kranten vermeld dat de Ajax-aanhang zich schandalig had gedragen; direct na het laatste fluitsignaal van de wedstrijd Ajax - Volendam stond een stevige posse "gastheren" demonstratief een tot aan deze wedstrijd altijd openstaande uitgang (bovenaan vak 125) te blokkeren, en wel met een blik in de ogen van "zeg alsjeblieft iets verkeerds, dan kunnen we erop los slaan". Er restte de familie van Praag (me neer van Praag spreekt altijd graag van "we zijn één grote familie") dan ook niets an ders over dan om om te lopen (het zal DAS benieuwen wat er zal gebeuren als de "zwar te schapen" van de familie van Praag (ofwel de "nieuwe F-Side") besluiten om deze uit gang te gaan gebruiken) tijdens live-uitzendingen van de wedstrij den tegen de Rangers bleken de geluidstech nici de bij beide wedstrijden de strijdlie deren van de Ajax-supporters "weg te draai en" (ofwel de ene microfoon uit te schake len en de andere aan te zetten)en wel met name bij_ de pro-Celtic en anti-Rangers songsLiederen die derhalve duidelijk in de beide stadions konden worden gehoord waren niet op de TV te beluisteren. De voorgaande voorbeelden geven ons inziens de Ajax-supporters het volste recht om de aloude Millwall-song "No one likes us, we don't care" in hun repertoire te mogen opnemen (de kern van deze song is namelijk dat iedereen tegen je is,

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1996 | | pagina 7