On the move... Rijplezier voor iedereen Een weekendje shoppen, een vakantie met het hele gezin of een zakenreis? Er zijn allerlei redenen waarom je behoefte kunt hebben aan extra mobiliteit. Dan is het fijn om terecht te kunnen bij een betrouwbare verhuurder, een bedrijf dat alles regelt zodat je zelf onbeperkt kunt genieten van de vrijheid en de luxe die de gehuurde auto biedt. Zo'n bedrijf is Budget Rent a Car. Deze dienstverlener gaat net een stap verder. En dat betekent zekerheid, veiligheid en volop rijplezier. Ook zorgeloos genieten van een huurauto? Bij Budget Rent a Car begint de rit altijd goed. Kijk een op www.budget.nl voor meer informatie over het reserveren en de beschikbare auto's, Bellen kan ook: 0900-1576. Veel rijplezier! Budget Rent a Car is een sterke organisatie met een lange geschiedenis. In 1958 werd de eerste auto verhuurd in Los Angeles, De juiste auto bij het beschikbare budget, was het motto. Dit succesvoile concept wordt sindsdien wereldwijd met veel succes toegepast. Budget is een belangrijke partner voor de zakelijke markt. Veel bedrijven kiezen ervoor om structureel met de verhuurder samen te werken, Niet voor niets, Budget biedt haar zakelijke klanten zekerheid, een goede rapportage, heldere facturen en een uitstekende service. Met name dat laatste is erg belangrijk omdat Budget vaak een verlengstuk is van haar klanten, Van die hoge servicegraad profiteren ook particuliere klanten. Budget helpt hen op elk gewenst moment aan het juiste formaat huurauto. Dit alles is combinatie met de best passende huurvorm en tegen zeer aantrekkelijke tarieven. Maar er is meer. 'Wij bieden echt mobiliteitsoplossingen', vertelt Reijer Knol, directeur van Budget Rent a Car Nederland, 'We zijn een van de drie grootste verhuurders ter wereld en hebben een enorm netwerk van 3500 vestigingen. Ook in Nederland zijn we overal vertegenwoordigd. Wat iemand ook nodig heeft, wij zorgen voor een auto die bij de wens en gelegenheid past. Met de juiste uitstraling natuurlijk'. De beste service Wie als particulier een auto huurt, heeft vaak een bijzondere reden. Dan is het prettig om terecht te komen bij een verhuur der die meedenkt. Bij Budget kunnen klanten altijd rekenen op persoonlijke aandacht, Knol: 'Bij ons staan mensen centraal. Onze baliemedewerkers zijn zeer servicegericht, Hun credo is 'op ons kun je rekenen', Dat maken wij waar. Huurders worden dan ook altijd zeer vriendelijk benaderd en krijgen een passend antwoord op hun vragen. We helpen mensen graag goed op weg. Hun vakantie of dagje weg begint immers bij ons', Volop keuze Een kleine auto, een extra grote gezinswagen of juist een negen-persoons bus voor een verre tocht? Bij Budget kan het allemaal. Het bedrijf beschikt in Nederland over een vloot van zo'n 4000 auto's. Deze vloot wordt constant aangepast op basis van vragen uit de markt. 'We hebben zeer jonge auto's', vertelt Knol. 'Ze zijn stuk voor stuk in een uitstekende staat. Ook de uitstraling is altijd representatief. Daarvoor hanteren wij strenge richtlijnen. Ons totale aanbod is verdeeld over een aantal klassen met auto's van een gelijkwaardig niveau. Vanzelfsprekend kunnen we mensen aan de balie of per tele foon de gewenste informatie over de auto geven. Ook op internet zijn alle gegevens beschikbaar', Voor iedere wens Bij Budget kun je altijd een auto huren die bij de gelegenheid past. Steeds meer mensen zien de voordelen van huur, ook wanneer zij zeif al een auto hebben. 'Een vakantie in het zui den met het hele gezin wordt een stuk leuker met een grote auto', vertelt Knol, 'De vraag naar onze negen-persoons bus sen en Sprinters met dubbel cabine wordt dan ook steeds gro ter, Je kunt er alles in kwijt en ze zijn ontzettend comfortabel met airconditioning en veel andere voorzieningen, Wij hebben een groot aanbod aan grotere auto's. Zeker in de zomer omdat de vraag dan juist vanuit de zakelijke markt minder is. 'Voor kleinere tochten of vakanties met minder personen zijn juist de kleinere auto's populairder dan ooit. 'Dat is begrijpelijk', vindt Knol. 'De meeste kleinere auto's zijn een stuk ruimer dan hun vorige type en ze zijn net zo goed compleet, comfortabel en aantrekkelijk. Maar je kunt er wel prima mee uit de voeten in de steden'. Puur gemak Reserveren bij Budget Rent a Car is erg gemakkelijk, Als particu liere klant kun je de auto online reserveren. Maar bellen met het speciale telefoonnummer is ook altijd mogelijk, En tenslotte kunnen klanten terecht bij alle Budget vestigingen, Vanuit huis regelen dat er op de vakantiebestemming een auto klaar staat? Het kan. De auto kan dan ook weer op een andere locatie worden ingeleverd. 'Ook in Nederland zijn we wat dat betreft erg flexibel', vertelt Knol. 'Zo kun je een auto in Amsterdam op Schiphol ophalen en bij een andere bestem ming weer terugbrengen. Dankzij het grote aantal vestigingen is het allemaal mogelijk. We rouleren de vloot continu waar door we klanten een extra service kunnen bieden. Puur gemak dus'. Altijd zekerheid Binnen Nederland biedt Budget in samenwerking met Drive On via 50 landelijke steunpunten een 24-uurservice aan. Automobilisten kunnen dus op ieder moment van de dag of nacht rekenen op hulp, Vaak is reparatie mogelijk, En is dat niet het geval binnen enkele uren, dan zorgt Budget voor een ver vangende auto. Ook in het buitenland. Op die manier zijn automobilisten snel weer op pad en wordt hun dagje uit of vakantie niet negatief beïnvloed. Deze service geldt uiteraard ook voor de Budget vloot, kortom voor iedereen die graag zekerheid wil.

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 2009 | | pagina 36