Ajacied HET LAATSTE NUMMER (van deze competitiehelft en in het bestaan van De Ajacied) Ons e-mail adres is: ajacied@fastmail.fm en onze site is www.deajacied.nl Uitgave: NOVEMA Uitgevers tel: 0594-510303 Advertentie exploitatie: NOVEMA B.V. Novema Uitgevers Tussendiepen 21 Drachten Redactie: Hans Janssen Marco van Harn Sander Collewijn Wytze van der Gaast Fotografie: Pro Shots Stanley Gontha Marco van Harn Bladmanager: Willem Brouwer Vv Vormgeving: Druk: Oplage: Kijf&Witte Tolberterstraat 38, 9351 BH Leek, tel: 0594-513890 Scholma Druk Bedum 18.000 Copyright De Ajacied Niets uit dit magazine mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt op welke wijze dan ook, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van De Ajacied. De Ajacied: Postbus 17009, 1001 JA Amsterdam e-mail: ajacied@fastmail.fm internet: www.deajacied.nl Wil je De Ajacied ook ontvangen, schrijf dan naar 'De Ajacied', Postbus 17009, 1001 JA Amsterdam. Dan krijg je bericht thuis. Alle vragen kun je ook stellen via e-mail: ajacied@fastmail.fm je kunt hier adreswijzigingen, klachten bezorging, tekst voor Allerlei of wat dan ook kwijt. (nieuws/links/foto's) Bezoek ook www.ajaxfotoside.nl, van wie wij foto's mogen plaatsen op onze site. Maar op hun site vind je nog veel meer prachtig fotowerk. Absoluut een bezoek waard!!! Om met de deur in huis te vallen: dit is de allerlaatste Ajacied. Inderdaad, u leest het goed. Voor u ligt niet alleen de nummer 3, waarmee we bij traditie al jaren de eerste seizoenshelft afsluiten. Met deze editie zetten we ook een punt achter een periode van bijna veertig jaar. De Ajacied houdt ermee op, althans als blad. Maar: eens een Ajacied, altijd een Ajacied. De naam blijven we koesteren, voor bijvoorbeeld onze website (www.deajacied.nl), die blijft bestaan. De contributie loopt tot 31 december 2009, dus er komt geen acceptgiro meer. Leden die voor meerdere jaren hebben betaald, krijgen bericht van Koester dit blad als een document, waarin we terugblikken. We kijken ook achterom met oud-voorzitter Michael van Praag. Uiteraard is er, zoals u van ons gewend bent, ruimte voor de spelers van nu. Ditmaal viel de keus op Vurnon Anita en Marko Pantelic. En we kijken met oer-Ajacied Dick Schoenaker letterlijk en figuurlijk naar de toekomst. En met Youp van 't Hek luiden we het jaar uit. En 2010 stappen we in met hoop op het kampioenschap en de derde ster! Met andere woorden: voldoende stof om de kerstperiode door te komen. We danken jullie voor de trouw, de vriendschap en de steun die we al die jaren van jullie hebben gekregen. En een dankwoord aan spelers, trainers en andere betrokkenen van Ajax, dat ze ons over het algemeen alle ruimte hebben gegeven om ons te kunnen manifesteren. En dank aan allen, die ons verder hielpen door de jaren heen. We wensen jullie prettige kerstdagen en veel geluk in de toekomst. Als mens, maar vooral als Ajacied. Kerstmis is het feest van vrede op aarde Feest van vrede in je geest Allebei zijn van grote waarde Het laatste nog het allermeest De Ajacied 1

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 2009 | | pagina 3