Wie volgt Cristian Chivu op als Populairste Ajacied Verkiezing Wie volgt Cristian Chivu op als Populairste Ajacied? Het zal spannend wor den. Misschien treedt hij in de voetsporen van de grote namen die de prijs meerdere malen in de wacht wisten te slepen. Jullie bepalen door je stem uit te brengen wie er gaat winnen. Stuur je top-3 naar ons e mailadres aja- cied@eurosport.com en vergeet in je e-mail niet je postadres te vermelden voor het geval je een prijs wint. Tekst: Hans Janssen U. iteraard kun je je top-3 ook naar ons 'gewone' postadres sturen: De Ajacied, o.v.v. Populairste Ajacied, post bus 17009, 1001 JA, Amsterdam. Ajax heeft sinds een paar jaar zelf ook een verkiezing voor de beste speler en het grootste talent van het seizoen. Verwar deze niet met de verkiezing die wij al sinds 1981-1982 (Wim Kieft!) hebben. Wij zullen de uiteindelijke winnaar uitgebreid interviewen en fotograferen. Hij zal in de bloemetjes worden gezet, een bokaal ont vangen en de traditionele oorkonde over handigd krijgen. Zijn shirt wordt door hemzelf gesigneerd, net als 10 foto's. En die 11 prijzen verloten we natuurüjk weer onder de inzenders. Maak dus je eigen top-3. Maak je eigen afwegingen. Wij hel pen je alvast op weg: Verdient rots in de branding Fred Grim een waardig afscheid? Stem dan op hem! Krijgt Rafael van der Vaart ondanks zijn knieblessure de beloning voor zijn snelle opmars en de vele doelpunten? Kies dan voor dit heerlijke Ajax-talent! Over Ajax-talenten gesproken: Johnny Heitinga! Of gaat je voorkeur uit naar de man nen die gehaald zijn om doelpunten te maken? Stem dan op Machlas, Mido of Zlatan! Rustig, koel en mentaal ijzersterk: André Bergdolmo! Wil je spelers met blessureleed een hart onder de riem steken? Keuze genoeg: Petri Pasanen, Ferdi Vierklau, Daniel Cruz en Ole Tobiasen komen onder anderen voor die stem in aanmerking. Gaat je voorkeur uit naar de ideale prof? Dan wordt het moeilijk kiezen want die spelen ook bij Ajax: Neem dan een speler als Jan van Halst in je top-3 opOf Yakubu. En vergeet dan Tomas Galasek en John O'Brien ook niet. Geniet je van dribbelaars? Wamberto, Pius Ikedia, Maxwell en Andy van der Meyde laten ons keer op keer zien hoe je een man uit moet spelen. En het lijkt wel of ze bij Ajax Richard Knopper vergeten zijn. Zijn jullie hem vergeten? Hij kan ook wel wat steun gebruiken. Net als Tim de Cler die even wat minder wedstrijden speelt. En nie mand is vergeten dat Joey Didulica een handvol wedstrijden Fred Grim naar beho ren heeft vervangen. Uiteraard kun je ook op spelers stemmen die uit beeld zijn geraakt maar nog wel bij Ajax onder con tract staan. Keuze genoeg dus, want het aantal contractspelers zorgt voor buikpijn bij Leo Beenhakker en zijn collega's. Het gaat er dus om wie in jullie ogen de popu lairste speler is. Heel veel succes, zorg dat je inzending uiterlijk voor het laatste com petitieduel bij ons binnen is. Ajacied - april 2002 35

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 2002 | | pagina 37